Kalendarz wydań limitowanych październik 2018

4 października 2018 15:37,
Brak komentarzy

Jak co miesiąc zapraszam do przeglądu premier limitowanych wydań. A jest w czym przebierać, bo w październiku czeka na nas naprawdę sporo ciekawych edycji.

Kalendarz wydań limitowanych październik 2018

Do nabywców trafiają właśnie kolekcjonerki z najnowszej części Assassin’s Creed. Ubi jak zwykle przyszykowało wiele wydań, w tym edycję Pantheon zawierającą świetną dioramę. Oddzielnie można oczywiście dokupić kilka figurek, poradniki i artbooki.

W następnym tygodniu do sklepów trafi Call of Duty: Black Ops 4, a z nią słynna kolekcjonerska skrzynka Mystery Box wraz z grą w steelbooku – niestety wygląda na to, że jednak konsolowe wydanie nie pojawi się w naszym kraju.

Kolejne dni to premiera Soulcalibur VI, które będzie można kupić w kolekcjonerskiej edycji. Mnie jednak najbardziej interesuje, dostępna wyłącznie w Stanach, specjalna wersja w metalowym opakowaniu.

Pod koniec miesiąca pojawi się zapewne najbardziej wyczekiwana produkcja października – Read Dead Redemption 2. Do sprzedaży trafi edycja specjalna, ekskluzywne dla RTV Euro AGD  wydanie w steelbooku, no i kolekcjonerskie pudełko z fantami, które można jeszcze kupić na francuskim Amazonie. Podobnie jak w przypadku Assassin’s Creed Odyssey, także i najnowsza gra studia Rockstar dostanie kolekcjonerskie poradniki.

Prócz wspomnianych wydań w kolekcjonerkich edycjach pojawią się też World of Tanks i WWE 2K19. Play-Asia tradycyjnie wyda kilka limitowanych edycji na Nintendo Switch i Playstation 4 (m.in. Caligula: Overdose, RXN -Raijin-), a od Ubisoftu zadebiutują specjalne zestawy Starlink: Battle for Atlas z kosmicznymi statkami.

W Japonii dopiero co do sklepów trafiło amiibo z Mega Mana. U nas, w związku z premierą Dark Souls na Nintendo Switch, pojawi się wyczekiwana figurka Solaire of Astora.

Obecny miesiąc obfitować będzie również w różnego rodzaju urządzenia. Sony wyda headset 500 Million Edition i kilka wersji kolorystycznych pada DualShock 4. Microsoft przyszykuje natomiast specjalną wersje kontrolera PUBG i białego pada Xbox One Elite, a w związku z premierą Battlefield V w sprzedaży pojawi się zestaw gry z konsolą Xbox One X w wersji Gold Rush. Zadebiutuje też w Europie Minecraft New Nintendo 2DS XL Creeper Edition od Nintendo i retro-konsola wzorowana na automacie z 1990 roku od SNK.

Nie zabraknie oczywiście steelbooków. Swoje pudełko dostanie LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy, Dark Souls Trilogy oraz Battlefield V. W steelach pojawi się też kilka filmów: Czerowna Jaskółka, Player One oraz różne części Parku Jurajskiego i Jurassic World.

Na koniec jak zwykle zostawiłem winyle. W środku miesiąca zadebiutuje kolekcja muzyki z Soulcalibur, a pod koniec Data Discs rozpocznie wysyłkę pięknej edycji z Okami.

Pełną listę wszystkich limitowanych wydań, wraz z ofertami przedsprzedaży tradycyjnie znajdziecie poniżej.

2 października Wtorek

3 października środa

4 października Czwartek

5 października Piątek

9 października Wtorek

11 października Czwartek

12 października Piątek

15 października Poniedziałek

16 października Wtorek

17 października środa

18 października Czwartek

19 października Piątek

20 października Sobota

23 października Wtorek

25 października Czwartek

26 października Piątek

29 października Poniedziałek

30 października Wtorek

31 października środa

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o