Edycja Kolekcjonerska SoulCalibur VI dostępna w przedsprzedaży

13 czerwca 2018 14:05,
3 komentarze

Okolice targów E3 to zawsze gorący okres dla fanów kolekcjonerskich wydań gier. Nie inaczej jest i w tym roku, a do grona zaprezentowanych specjalnych edycji dołączyła właśnie, zaplanowana na 19 października, kolekcjonerka SoulCalibur VI.

Edycja Kolekcjonerska SoulCalibur VI

Niestety w tym przypadku nie ma się czym zachwycać. W pudełku znajdziemy jedynie grę wraz z przepustką sezonową i cyfrową ścieżką dźwiękową oraz 35-centymetrową figurkę Sophitii.

Wydanie dostępne jest już w przedsprzedaży w sklepie muve.pl, w wersji na konsole Playstation 4 i Xbox One, za 629,99 zł.

Stosunek zawartości do ceny wypada w tym przypadku słabo. Tym bardziej, że wersja przeznaczona na rynek amerykański otrzyma dodatkowo steelbook, 120-stronicowy artbook i soundtrack na płycie CD. Czemu wydawca nie zdecydował się na takie gadżety także w Europie? Ciężko zrozumieć.

SoulCalibur VI Collector's Edition

Wydanie na Amazon.com kosztuje 149,99 $ (około 545 zł), niestety w tym przypadku nie ma możliwości wysyłki do Polski. Podobnie zresztą jak w przypadku kosztującej niecałe 100$ (około 360 zł) edycji Deluxe, czyli gry w steelbooku zawierającej przepustkę i płytę CD z muzyką.

Edycja Kolekcjonerska SoulCalibur VI Silver Edition

W europejskim oddziale sklepu Bandai Namco znajdziemy za to ekskluzywną wersję Silver Edition, która różnić się będzie jedynie malowaniem figurki. Jak nietrudno zgadnąć po nazwie, Sophiti otrzyma w tym przypadku srebrne wykończenie. Edycję wyceniono na 149,99 € (około 640 zł).

3
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mrvalgard
13 czerwca 2018 23:02

a o PC nawet nie pomyśleli… brak kolekcjonerek dla PC to ostatnio jakiś trend :(