Assassin’s Creed Odyssey z masą kolekcjonerskich wydań i figurek

12 czerwca 2018 09:00,
11 komentarzy

W trakcie konferencji na tegorocznych targach E3 Ubisoft nareszcie oficjalnie zapowiedział Assassin’s Creed Odyssey. Podczas gdy wszystkie oczy skierowane były w stronę prezentacji gry, w sklepie wydawcy pojawiły się specjalne wydania oraz kolekcjonerskie figurki.

Assassin’s Creed Odyssey Medusa Edition

Assassin's Creed Odyssey Medusa Edition

Najtańszą kolekcjonerską edycją będzie Medusa Edition. Zawierać będzie 33-centymetrową figurkę upadłej Gorgony, mapę świata, płytę CD z wybranymi utworami ze ścieżki dźwiękowej, 64-stronicowy artbook oraz cyfrową zawartość: dodatkową misję, zestaw z wyposażeniem i dodatkowe wspomagacze.

Wydanie jako jedyne z kolekcjonerskich nie będzie ekskluzywne dla sklepu Ubisoftu, możemy więc spodziewać się go także w Polsce. W wersji na PC kosztuje 439,90 zł, a na konsole Playstation 4 i Xbox One 479,90 zł.

Assassin’s Creed Odyssey Spartan Edition

Assassin's Creed Odyssey Spartan Edition

Spartan Edition pojawi się jedynie w sklepie wydawcy. Gra w tym przypadku będzie posiadać przepustkę sezonową. W pudełku dodatkowo znajdziemy steelbook i litografie, a figurka zastąpiona zostanie przez, prawie 40-centymetrową, prezentującą Alexiosa gdy atakuje odbijając się od kolumny. Nie zabraknie także dodatkowych, cyfrowych, zestawów broni i strojów.

W tym przypadku za wersje konsolowe zapłacimy 729,99 zł, a za wydanie PC 679,99 zł.

Assassin’s Creed Odyssey Pantheon Edition

Assassin's Creed Odyssey Pantheon Edition

Ostatnią, najdroższą, kolekcjonerką będzie Pantheon Edition. Różnić się będzie od poprzedniej jedynie figurką. Została ona poszerzona do 65 cm i prezentuje dodatkowo żołnierza walczącego z głównym bohaterem. Reszta zawartości pozostaje bez zmian.

Za to wydanie zapłacić trzeba 1079,99 zł z grą w wersji konsolowej i 1039,99 zł w wersji na komputery osobiste.

W przypadku wszystkich wydań kolekcjonerskich, pierwsze 10000 osób, które złoży zamówienia otrzyma dodatkowo medalion. Edycje do nabywców dotrą najpóźniej w dniu premiery gry, 5 października.

Figurki Assassin’s Creed Odyssey

Ubisoft dba o to by fani mogli zdobyć różne gadżety związane z ich grami. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Z przyszykowanych figurek najciekawiej zapowiada się, limitowana do 1900 sztuk figurka Alexiosa. Wraz z 68-centymetrową statuą nabywcy otrzymają numerowany certyfikat autentyczności. Niestety cena powala, za to wydanie będzie trzeba zapłacić 3249,99 zł.

Assassin's Creed Odyssey Figurka Legendary Alexios

Do sprzedaży trafiły jeszcze dwie, prawie 30-centymetrowe figurki. Pierwsza prezentuje Alexiosa w nowej pozie, druga przedstawia kolejną grywalną postać z gry – Kassandrę. Obie wyceniono na 249,99 zł.

Assassin’s Creed Odyssey Broken Spear of Leonidas

Assassin's Creed Odyssey Broken Spear of Leonidas

Ostatnim gadżetem przyszykownym na ten moment przez Ubi jest 60-centymetrowa włócznia Leonidasa. Replika wykonana zostanie z PVC, a kosztuje 249,99 zł.

Przypomnę tylko, że cenę każdego zakupu w sklepie Ubisoftu można obniżyć o 20% wykorzystując punkty zebrane w klubie Ubi.

11
Komentarze

avatar
5 Komentarzy
6 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
GalAnonim
3 października 2018 15:15

Zamawiał ktoś edycję Spartan z Ubi? Season Pass w środku czy wysyłany kod na e-mail ? ktoś się orientuje może.

foxe
2 października 2018 16:33

u mnie w domu juz chyba czeka bo miala dzisiaj byc

KrzywyX
12 czerwca 2018 12:06
onio1100
12 czerwca 2018 23:15

Ale tego się nie da do polski zamówić w ogóle chyba do całej uni Europejskiej nie wysyłają, chyba że ty wiesz jak to kupić bo ja nie potrafię.