Nowe figurki amiibo z Super Smash Bros. Ultimate i Splatoon 2

13 czerwca 2018 21:18,
1 komentarz

Wczoraj, podczas różnych wydarzeń organizowanych przez Nintendo, zaprezentowano kolejne figurki amiibo, które firma planuje wydać w 2018 roku.

Amiibo Super Smash Bros. Ultimate

Amiibo Super Smash Bros. Ultimate

Podczas Nintendo Direct potwierdzono, że wszystkie stare figurki Super Smash Bros. będą kompatybilne z nową odsłoną gry – Super Smash Bros. Ultimate. Niedługo po tym, w trakcie streamu Treehouse Live, zapowiedziano trzy kolejne. Zobaczyliśmy Inkling Splash z gry Splatoon 2 i Ridleya, wroga Samus Aran z serii Metroid. Trzecia figurka, przedstawiająca Wolfa, nie doczekała się do tej pory wizualizacji.

Wszystkie amiibo do sklepów trafią 7 grudnia, w dniu premiery gry na Nintendo Switch. Nie pojawiły się jeszcze żadne oferty przedsprzedaży, ale jak zwykle dam znać, gdy tylko coś znajdę.

Aktualizacja: figurki pojawiły się w przedsprzedaży.

Amiibo Splatoon 2

Amiibo Splatoon 2

Po finałach turnieju Splatoon 2 World Championships pojawiło się z kolei kilka nowych informacji związanych bezpośrednio z grą. Dowiedzielismy się, że jutro zadebiutuje nowe rozszerzenie i zobaczyliśmy trzy nowe amiibo: Octoling Girl, Boy i Octopus. Niestety nie podano dokładnej daty ich premiery. Wiemy jedynie, że pojawią się jeszcze w tym roku.

Aktualizacja: figurki pojawiły się w ofercie sklepu Grymel.

1
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o