W październiku zadebiutują steelbooki z Player One, Czerwoną Jaskółką i Jurassic World

29 września 2018 13:01,
Brak komentarzy

W najbliższym czasie w polskich sklepach zadebiutuje kilka filmów w metalowych opakowaniach firmy Scanavo.

Czerwona Jaskółka

Czerwona Jaskółka Steelbook

Wydana przez Imperial Czerwona Jaskółka pojawi się w steelbooku w dwóch wersjach – UHD 4K z dźwiękiem w formacie Dolby Atmos i obrazem HDR10 oraz Blu-ray z dźwiękiem DTS-HD. W obu przypadkach na płytach znajdą się także polskie napisy i lektor Dolby Digital 5.1. Film zadebiutuje 3 października.

Park Jurajski

Park Jurajski Steelbook

Za sprawą Filmostrady 18 października premierę mieć będzie specjalne wydanie Jurassic World. Upadłe Królestwo. W metalowym opakowaniu znajdą się dwie płyty Blu-ray z filmem w wersji 2D i 3D. Oryginalna ścieżka dźwiękowa dostępna będzie w formacie DTS:X. Nie zabraknie także polskiego lektora w DTS 5.1 i polskich napisów.

Na początku miesiąca wydawca przyszykuje także steelbooki z poprzednich części Parku Jurajskiego i Jurassic World. Linki z ofertami przedsprzedaży znajdziecie poniżej.

Player One

Player One Steelbook

Z kolei Galapagos wyda w specjalnym opakowaniu najnowszy film Stevena Spielberga – Player One. Zaplanowana na 17 października edycja zawierać będzie dwie płyty Blu-ray z filmem w 2D i 3D. Dostępne będą polskie napisy i lektor Dolby Digital 5.1, a oryginalna ścieżka dźwiękowa pojawi się w formacie 5.1 DTS-HDMA.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments