LEGO Despicable Me 4 75583 Rodzinna rezydencja Gru i minionków

LEGO Despicable Me 4 75583 Rodzinna rezydencja Gru i minionków

Data premiery: 22 kwietnia 2024

Zestaw klocków LEGO Despicable Me 4 z modelem rezydencji Gru i minionków.

Odtwórz znany z filmu budynek z domkiem na drzewie dzięki zestawowi LEGO® Despicable Me 4 Rodzinna rezydencja Gru i minionków (75583). Ta zabawka dla dzieci w wieku od ośmiu lat jest pełna szczegółów, które zachwycą każdego fana filmu Despicable Me.

W kultowym domu Gru znajdują się elementy znane z filmu, takie jak czerwona kanapa, kominek, sypialnia w stylu rakiety, laboratorium minionków pełne gadżetów i obrotowych elementów z różnymi przedmiotami, takimi jak toaleta i pudełko na ciastka. Obok domu znajduje się kolorowy domek na drzewie dla dziewczynek, w którym jest jadalnia z tyrolką zjeżdżającą do miejsca na imprezę (są tu też bongosy!) oraz udekorowana kryjówka pod gankiem z kwiatami, zabawkami i świecami. W zestawie jest sześć minifigurek — Gru, Lucy, Margo, Edith, Agnes i dziecko — oraz trzy duże figurki minionków do zbudowania: Mel, Jerry i Tim. Odkrywanie tego zestawu z domem sprawia niesamowitą frajdę, a dzięki tak wielu postaciom i akcesoriom świetnie sprawdzi się on jakoprezent dla dzieci.

Wymiary: 27 cm wysokości, 21 cm szerokości i 11 cm głębokości

Ilość elementów: 868

Figurki: sześć minifigurek — Gru, Lucy, Margo, Edith, Agnes i dziecko, oraz trzy duże figurki minionków do zbudowania: Mel, Jerry i Tim

Wiek: od 8 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 28 kwietnia 2024 15:10
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>