LEGO The Legend of Zelda 77092 Great Deku Tree 2 w 1

LEGO The Legend of Zelda 77092 Great Deku Tree 2 w 1

Data premiery: 1 września 2024

Kolekcjonerski zestaw klocków LEGO The Legend of Zelda umożliwiający zbudowanie jednej z dwóch wersji drzewa Great Deku Tree z gry The Legend of Zelda Ocarina of Time lub Breath of the Wild.

Zrelaksuj się i pobudź swoją wyobraźnię, budując jeden z dwóch szczegółowych modeli z zestawu LEGO® The Legend of Zelda™ Great Deku Tree 2 w 1 (77092) z serii LEGO® Nintendo®. Zestaw konstrukcyjny dla dorosłych będzie wyjątkową gratką dla Ciebie lub innego fana serii i gadżetów z gry The Legend of Zelda. Znajdują się w nim przedmioty z gier, takie jak Ocarina of Time, Hylian Shield, Master Sword i inne elementy. W zestawie jest także kolekcjonerska minifigurka bohaterki, księżniczki Zeldy i trzy wersje minifigurek Linka.

Wymiary: model Deku Tree z gry The Legend of Zeld: Ocarina of Time ma 33 cm wysokości, a drzewo z gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild ma 31 cm wysokości

Ilość elementów: 2500

Figurki: minifigurka księżniczki Zeldy i trzy wersje minifigurek Linka

Wiek: od 18 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 28 maja 2024 15:24
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kione
23 dni temu

w końcu! ale drogie :( ale każde lego jest drogie. mimo to kocham gre najbardziej ze wszystkich wiec pewnie skonce z tym zestawem.

23 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Kione

To, że Lego się ceni nie jest tajemnicą, ale w tym przypadku zdecydowanie przegięli z ceną (zapewne duża jest w tym zasługa Nintendo). I tak jak Zeldę uwielbiam, to mogę być spokojny, że 1300 zł (a jeszcze przed chwilą 1450 zł, bo tak był pierwotnie wyceniony zestaw) zostanie w kieszeni. Wygląda to jak trochę większa chatka Kubusia Puchatka. Aktualnie tylko Barad-dur kradnie me serce i wdziera się po złotówki do portfela :P

Zetor
20 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Bell

Spokojnie, będą kiedyś obniżki i za 900 PLN się kupi

*/ ?>