LEGO Art 31212 Droga Mleczna

LEGO Art 31212 Droga Mleczna

Data premiery: 15 maja 2024

Zestaw klocków LEGO Art z obrazem Drogi Mlecznej.

Pobudź do życia piękno Drogi Mlecznej (31212) dzięki temu niesamowitemu zestawowi LEGO® dla dorosłych z obrazem. To idealny pomysł na prezent, który pozwoli konstruktorom oddać się kreatywnemu zajęciu, a potem powiesić go na ścianie.

To budzące podziw dzieło sztuki składa się z 3091 ułożonych warstwowo klocków i elementów LEGO, co pozwala uzyskać efekt 3D o niesamowitej głębi i strukturze. Przedstawia ono niektóre z najsłynniejszych części Drogi Mlecznej, w tym Trappist-1, Plejady, mgławicę Krab i Filary Stworzenia. W zestawie jest też płytka z napisem „You are here” (Jesteś tutaj), aby wskazać, gdzie w galaktyce znajduje się Ziemia.

Ten kosmiczny prezent składa się z pięciu różnych paneli, z których każdy zawiera własną broszurę z instrukcjami budowania, dzięki czemu rodzina, przyjaciele i bliscy mogą wspólnie budować i przeżywać wspaniałe chwile. Podczas budowania mogą zeskanować kod QR, znajdujący się na każdej broszurze, aby dowiedzieć się więcej o Drodze Mlecznej dzięki specjalnie dobranej ścieżce dźwiękowej.

Wymiary: 40 cm wysokości, 65 cm szerokości i 5 cm głębokości

Ilość elementów: 3091

Figurki: brak

Wiek: od 18 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 16 maja 2024 09:35
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>