LEGO Harry Potter 76435 Zamek Hogwart: Wielka Sala

LEGO Harry Potter 76435 Zamek Hogwart: Wielka Sala

Data premiery: 1 czerwca 2024

Kolekcjonerski zestaw klocków LEGO Harry Potter 76435 z modelem Wielkiej Sali Hogwartu.

Dzięki temu wspaniałemu zestawowi LEGO® Harry Potter™ (76435) mali czarodzieje, czarownice i mugole™ mogą dołączyć do uczniów i nauczycieli w Wielkiej Sali. To magiczny prezent dla chłopców, dziewczynek i wszystkich fanów Harry’ego Pottera w wieku od 10 lat. Zawiera największą w historii dioramę Wielkiej Sali z klocków LEGO, która jest pełna realistycznych detali, w tym lewitujących świec i iluzji nieba. Odkryj także dziedziniec i lochy z sekretnym wejściem oraz trzy szczegółowe pomieszczenia — łazienkę, korytarz i pokój wspólny Hufflepuffu™, które można wysunąć, aby ułatwić zabawę.

Ten kolekcjonerski zestaw zawiera 11 postaci, w tym Harry’ego Pottera, Hermionę Granger™, Albusa Dumbledore’a™ i górskiego trolla do kreatywnej zabawy, a także pięć z 14 losowych kolekcjonerskich portretów Hogwartu do powieszenia.

Wymiary: 40 cm wysokości, 44 cm szerokościi 21 cm głębokości

Ilość elementów: 1732

Figurki: 11 minifigurek – HarryPotter, Ron Weasley, Hermiona Granger, Albus Dumbledore, profesor Quirrell, Leanne, Daphne Greengrass, Terry Boot, profesor Vector, Gruby Mnich i troll górski

Wiek: od 10 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 4 maja 2024 12:06
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>