Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir z datą premiery i specjalnymi edycjami

13 sierpnia 2019 14:09,
Brak komentarzy

Microids ujawnił dziś nowe informacje na temat gry Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir. Produkcja do sklepów trafi 21 listopada i, podobnie jak wydany rok temu remaster drugiej części, w wersji na Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch dostępna będzie w dwóch specjalnych edycjach.

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir Edycja Limitowana

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir Edycja Limitowana

Wydanie limitowane w opakowaniu zawierać będzie grę oraz dwie mini-figurki Asterixa i Obelixa. Nie podano ich dokładnych rozmiarów, ale można założyć, że na wzór tych ubiegłorocznych osiągną około 5-10 cm.

Limitka dostępna jest w przedsprzedaży na francuskim Amazonie w cenie 50 €, czyli około 217 zł.

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir Edycja Kolekcjonerska

Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir Edycja Kolekcjonerska

Drugim wydaniem będzie edycja kolekcjonerska. Prócz gry i mini-figurek z limitki znajdzie się w niej, wykonana z żywicy, 15-centymetrowa statuetka naburmuszonego Obelixa stojącego obok swojego psa.

Także to wydanie pojawiło sie już na francuskim Amazonie, gdzie kosztuje 80 € (ok. 346 zł). Kolekcjonerka nie pojawi się na Xbox One – dostępna będzie wyłącznie w wersji na Playstation 4 i Nintendo Switch.

Obie edycje, prędzej czy później, powinny pojawić się również w ofercie polskich sklepów. Dam znać, gdy tylko wystartuje przedsprzedaż.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o