Biomutant z dioramą w kolekcjonerce Atomic Edition

13 sierpnia 2019, Brak komentarzy

THQ Nordic, po wczorajszej prezentacji specjalnych wydań Destroy All Humans!, idzie za ciosem i zapowiada drugą wersję kolekcjonerskiego wydania Biomutant.

Głównym elementem kolekcjonerki nazwanej Atomic Edition będzie długa na 60 cm i wysoka na 30 cm diorama prezentująca głównego bohatera podczas walki. W ogromnym pudle, prócz gry na wybraną platformę, znajdzie się także artwork na materiale w formacie A1, soundtrack na płycie CD, podkładka pod mysz, koszulka i steelbook.

Biomutant Atomic Edition – przedsprzedaż

Kolekcjonerka pojawić się ma na Playstation 4, Xbox One i PC. Zagranicą można już ją zamawiać na Amazonie, gdzie kosztuje 349,99 £ (około 1636 zł). Jak zwykle na szczegóły dotyczące ewentualnej dostepności wydania w naszym kraju musimy chwilę poczekać. Poinformuję Was, gdy tylko się czegoś dowiem.

Przypomnę, że od jakiegoś czasu, w polskich sklepach można kupić drugą wersję kolekcjonerski z mniejszą figurką. Niestety pomimo zapowiedzi specjalnych wydań wciąż niewiadomą pozostaje data premiery gry. Być może wydawca ujawni ją na najbliższym gamescomie?

Galeria

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o