Remake Destroy All Humans! w dwóch kolekcjonerskich wydaniach

12 sierpnia 2019 21:53,
2 komentarze

Zapowiedziany na bliżej nieokreśloną datę w 2020 roku remake Destroy All Humans! pojawi się na PC, Playstation 4 i Xbox One w dwóch kolekcjonerskich wydaniach.

Destroy All Humans! DNA Collector’s Edition

Destroy All Humans! DNA Collector's Edition

Głównym elementem pierwszego z nich będzie 23-centymetrowa figurka prezentującą rozbity statek kosmiczny nad którym Crypto używa swych mocy na krowie. Edycję uzupełni gra na wybraną platformę, brelok do kluczy, antystresowy kosmita z wychodzącymi oczami oraz 6 litografii.

Wydanie można już zamawiać w przedsprzedaży na angielskim Amazonie, gdzie kosztuje niecałe 140 funtów (około 653 zł). Niebawem powinno pojawić się również w innych sklepach, zapewne także w Polsce.

Destroy All Humans! Crypto-137 Edition

Destroy All Humans! Crypto-137 Edition

Druga kolekcjonerka, nazwana Crypto-137 Edition, prócz gry, litografi, breloka i antystresowego kosmity z poprzedniej edycji, zawierać będzie plecak oraz 60-centymetrową statuetkę Crypto. Protagonista w tym przypadku opierać będzie się o broń trzymając w ręce otwieraną kulę ziemską.

Jak nietrudno się domyślić większa figurka oznaczać będzie niestety także większą cenę. Wydanie na Amazonie kosztuje 349,99 £, czyli około 1631 zł.

Wydawca gry, z okazji ujawnienia kolekcjonerek, przyszykował również krótkie zajawki prezentujące ich zawartość. Oba materiały zobaczyć możecie poniżej.

2
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KAKEDO
3 grudnia 2019 11:54

Będzie w polsce? Bo ni3 idzie zamówić do pl

Crow
13 sierpnia 2019 09:46

Crypto 137 wygląda super, ale ta cena boli ;(.