Remaster Asterix & Obelix XXL 2 z datą premiery i specjalnymi wydaniami

6 lipca 2018,
Brak komentarzy

Remaster gry Asterix & Obelix XXL 2, która pierwotnie ukazała się na Playstation 2 i PC w 2005 roku, zmierza na obecną generację konsol. Wydawca Microids poinformował właśnie, że tytuł pojawi się na Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch 29 listopada. Do sklepów trafią specjalne wydania.

Asterix & Obelix XXL 2 Edycja Limitowana

Asterix & Obelix XXL 2 Edycja Limitowana

Pierwszym z nich będzie edycja limitowana, która oprócz gry zawierać będzie 3 figurki: Asterixa, Obelixa i Idefixa. Odpowiednio wysokości 5,2 cm, 7,4cm i 4 cm.

Asterix & Obelix XXL 2 Edycja Kolekcjonerska „These Gauls Are Crazy!”

Asterix & Obelix XXL 2 Edycja Kolekcjonerska

Droższe wydanie, kolekcjonerka zatytułowana „These Gauls Are Crazy!”, zawierać będzie tylko jedną, ale większą figurkę – 15-centymetrowego Asterixa. W pudełku znajdziemy jeszcze dodatkową zawartość, która ujawniona ma zostać w niedalekiej przyszłości.

Co ciekawe wydanie dostępne w tym momencie jest jedynie na Playstation 4 i Nintendo Switch. W żadnym sklepie nie ma póki co informacji na temat wersji na konsolę Xbox One.

Asterix & Obelix XXL 2 – przedsprzedaż

Oba wydania pojawiły się już w ofercie pierwszych sklepów. Na francuskim Amazonie wersję limitowaną wyceniono na 49,99 € (około 218 zł), a kolekcjonerską na 99,99 € (około 436 zł).

Gdy tylko wydania pojawią się w polskich sklepach zaktualizuję powyższe listy ofert.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o