Zapowiedziano kolekcjonerskie wydanie The Callisto Protocol

3 czerwca 2022 08:39,
9 komentarzy

Zapowiedziana na 2 grudnia gra The Callisto Protocol pojawi się na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 w specjalnym wydaniu Collector’s Edition.

The Callisto Protocol Collector's Edition

Informacja o edycji pojawiła się dziś na oficjalnej stronie produkcji. Zgodnie z zamieszczonym tam opisem w skład kolekcjonerki wejdą: figurka Jacoba Lee, Steelbook, komiks, 2 przypinki oraz kody na Season Pass i cyfrowe dodatki.

The Callisto Protocol Collector’s Edition – przedsprzedaż

Wkrótce kolekcjonerskie wydanie nowego projektu twórców Dead Space powinno trafić do przedsprzedaży w pierwszych sklepach. Wtedy też poznamy jego cenę oraz wizualizację prezentującą całą zawartość.

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
25 dni temu

Widzę że na stronce doszły xboxy, ale pc dalej niedostępne, kolekcjonerka też wyszarzona.

Jutro podobno mają pokazać jakiś rozszerzony gameplay na Summer Game Fest to może wtedy zapowiedzą oficjalnie kolekcjonerke i będzie dostępny preorder

Last edited 25 dni temu by Kamil
Mikołaj
25 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Kamil

Prawdopodobnie tak będzie, mam taką nadzieję że wtedy ruszą już preordery na kolekcjonerkę 😁

Kamil
29 dni temu

A ja sie doszukałem czegoś takiego: „The Callisto Protocol is available now for pre-orders in Day One, Standard, and Digital Deluxe editions. A Collector’s Edition, available exclusively in the US and Canada at Gamestop and EB Games, includes a limited run Steelbook case, comic book, and ultra-premium collectable statue.”

Pablo
29 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Kamil

I ile tam kosztują? Bo nigdzie ich nie widać.

Kamil
29 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

To był artykuł na jakiejś amerykańskiej stronce gamingowej, nie było tam możliwości kupna ani żadnych linków. Na samym gamestopie też nie widziałem

Pablo
29 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Kamil

Trochę dziwna ta sprzedaż skoro nigdzie nie można kupić… Do tego nie ma żadnej wizualizacji i dodatkowych informacji z zawartości edycji. Siłą napędową kolekcjonerki jest figurka i steelbook, reszta to jakieś śmieci. Nie powinna kosztować więcej niż 1000zł, chyba że figurka będzie z polystonu i będzie miała więcej niż 30cm wysokości.

alex_g
1 miesiąc temu

Obstawiam minimum 8 stów ale nie tym razem, już nie dam sie naciągnąć jak z DL 2 czy HFW.

29 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  alex_g

edycje kolekcjonerskie sprzedawane tylko na stronie producenta sa bardziej limitowane niz te które są w dytrybucji wszelakiej. Dlatego ta kolekcjonerka może byc rzeczywiście limitowana i później trudno bedzie ją kupic

Crow
1 miesiąc temu

Szkoda, że spośród zaprezentowanych edycji tylko kolekcjonerka ma steelbook.