Destroy All Humans! 2 – Reprobed z 70-cm statuetką w kolekcjonerce 2nd Coming Edition

4 czerwca 2022 13:13,
5 komentarzy

Zaplanowana na 30 sierpnia gra Destroy All Humans! 2 – Reprobed wydana zostanie na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X w kolekcjonerce 2nd Coming Edition.

Destroy All Humans! 2 – Reprobed 2nd Coming Edition

Limitowana do 3700 egzemplarzy edycja prócz gry na wybraną platformę zawierać będzie 70-cm statutkę Crypto, mniejszą figurkę Arkwobbler, metalową plakietkę, soundtrack na płycie CD, artbook w twardej oprawie oraz kody na cyfrowe dodatki.

Z okazji zapowiedzi THQ Nordic opublikował specjalny materiał z zajawką całej zawartości 2nd Coming Edition.

Destroy All Humans! 2 – Reprobed 2nd Coming Edition – przedsprzedaż

Kolekcjonerskie wydanie trafiło do przedsprzedaży w pierwszych zagranicznych oddziałach Amazona. W Niemczech kosztuje 399 euro, czyli około 1835 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Crow
27 dni temu

Nikomu do portfela nie zaglądam, ale mam nadzieję, że ta edycja będzie miesiącami zalegała w sklepach i dystrybutor dostanie po nosie za taką cenę / zawartość. Jeszcze ze 2-3 lata temu czterocyfrowa cena za EK szokowała, a teraz dochodzimy już prawie do 2000 zł, choć zestawy zamiast zyskiwać na zawartości, moim zdaniem stają się coraz uboższe!

MicMus
24 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Crow

To niestety prawda, cena rośnie, a zawartość maleje. Przy premierze Darksiders 3 za mniejsze pieniądze dostaliśmy cztery wielkie i świetnie moim zdaniem wykonane figurki(sam zakupiłem na premierę). A teraz za większe pieniądze jedną tyle, że wysoką. Dark Souls 3 chyba też miało EK za 2000zł, ale tam były dwie rewelacyjnie wykonane figurki.

Euzebiusz
27 dni temu

Zostawimy tą kolekcjonerkę dla dżima on wszystko kupi.

Kathorga
27 dni temu

Powodzenia za 400€ Jezu…

Zainab
27 dni temu

Znowu brak steelbook’a .
Pierwszą część kupiłem na wyprzedaży w RtvEuroAgd za 699zł.
1800zł to przegięcie pały.