Pokémon Scarlet i Violet z datą premiery oraz wydaniem zawierającym Steelbook

1 czerwca 2022 19:46,
3 komentarze

Nintendo ujawniło datę premiery oraz planowane edycje gier Pokémon Scarlet i Pokémon Violet. Produkcje trafią na Nintendo Switch 18 listopada tego roku. W sklepach będzie można je kupić w standardowych pudełkach oraz specjalnym zbiorczym wydaniu Dual Pack zawierającym Steelbook.

Pokémon Scarlet Pokémon Violet Dual Pack Steelbook Edition

Pokémon Scarlet Pokémon Violet Dual Pack Steelbook Edition – przedsprzedaż

Dual Pack Steelbook Edition wkrótce trafić powinno do przedsprzedaży w zagranicznych oddziałach Amazona. Spokojnie możemy założyć, że do czasu premiery wydanie pojawi się także w ofercie rodzimych sklepów.

Przypomnę, że poprzedni Dual Pack z serii Pokémon (Brilliant Diamond & Shining Pearl) kosztował u nas w dniu debiutu 439 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ccc
1 miesiąc temu

Gram se w Pokemon Arceus i nie wyobrażam sobie,żeby nowe poxy były znowu w stylu Shield/Sword,ta gra nie ma żadnego sensu,przeszedlem jej używając podstawowego ciosu swojego pierwszego pokemona,ogniste kopnięcie xD

SILVER
29 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  ccc

są zwolennicy nowego jak i starego, osobiście wole klasyczny wzór ale otwarty świat mógłby być miedzy miastami, tylko żeby nie głupich misji w celu przynieś mi takiego pokemona z takim atakiem i o takim rozmiarze, arceus to był powiem świeżości na który za równo gracze jak i twórczy nie są jeszcze gotowi

ccc
28 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  SILVER

Ja jestem gotowy,ale w sumie..w Arceusie spędzę setki godzin (już mam 80),a zanim nie przejdę to nowym poksow nie kupię :)