Czerwcowe premiery LEGO dostępne w sprzedaży

1 czerwca 2022 09:50,
Brak komentarzy

W tym miesiącu fani LEGO mogę się poczuć naprawdę rozpieszczeni. Prócz mocno wyczekiwanych modeli Ferrari Daytona SP3 i Optimusa Prime’a do sprzedaży trafiły jeszcze piramida Cheopsa, logo zespołu The Rolling Stones, nowe zestawy z Harrego Pottera, Marvela, Gwiezdnych Wojen, a także, dostępna do tej pory wyłącznie dla uczestników programu VIP, trójwymiarowa wersja obrazu „Gwiaździsta noc” Vincenta van Gogha.

LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3

LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3 - Pudełko
LEGO Technic 42143 Ferrari Daytona SP3

Nowe wydanie z serii samochodów koncepcyjnych LEGO Technic Ultimate z repliką Ferrari Daytona SP3skali 1:8 zdobyć można od dziś w oficjalnym sklepie w cenie 1899,99 zł.

Składający się z 3778 elementów model posiada m.in. układ kierowniczy, 8-biegową sekwencyjną skrzynię z manetką zmiany biegów, silnik V12 z ruchomymi tłokami, otwierane drzwi motylkowe, zdejmowany dach i amortyzatory. Pod otwieraną maską natomiast zobaczyć można jego unikalny numer seryjny odblokowujący specjalne materiały online.

Wraz z kolekcjonerskim wydaniem pojazdu do sprzedaży trafiła także książka Ferrari Daytona SP3 The Sense of Perfection240-stronicową publikację opisującą kulisy powstania nowego modelu kupicie za 379,99 zł.

LEGO Creator 10302 Transformers Optimus Prime

LEGO Creator 10302 Transformers Optimus Prime - Pudełko
LEGO Creator 10302 Transformers Optimus Prime

Kolejny z debiutujących dziś modeli klocków LEGO, Transformer Optimus Prime, wyposażony został w 19 przegubowych elementów, które umożliwiają jego tranformację do ciężarówki.

Robot posiada otwieraną komorę w klatce piersiowej, w której kryje się Matryca Przywództwa. W komplecie zawarto też parę akcesoriów: plecak odrzutowy, blaster jonowy, energonowy topór, kostka energonu i opcjonalny panel. Całość uzupełnia plakietka do ekspozycji.

Składający się z 1508 elementów model przywódcy Autobotów w sklepie LEGO kosztuje 799,99 zł.

LEGO Ideas 21333 „Gwiaździsta noc” Vincenta van Gogha

LEGO Ideas 21333 „Gwiaździsta noc” Vincenta van Gogha - Pudełko
LEGO Ideas 21333 „Gwiaździsta noc” Vincenta van Gogha

Tak jak pisałem na wstępie, do ogólnodostępnej sprzedaży trafiła w dniu dzisiejszym także trójwymiarowa wersja obrazu Vincenta van Gogha zatytułowanego „Gwiaździsta noc”.

Prócz repliki dzieła zestaw zawiera też minifigurkę Vincenta van Gogha z pędzlem, paletą i sztalugą. Złożony model można postawić lub powiesić na ścianie. Całość składa się z 2316 klocków.

Dostępne na ten moment wyłącznie w oficjalnym sklepie wydanie kosztuje 799,99 zł.

LEGO Marvel – Groot i zbrojownia Iron Mana

LEGO Marvel 76217 Ja jestem Groot
LEGO Marvel 76216 Zbrojownia Iron Mana

Nowe zestawy Marvela umożliwią fanom uniwersum złożenie ruchomego modelu małego Groota oraz siedziby Iron Mana, gdzie superbohater przechowuje swoje nowoczesne zbroje.

Wraz z repliką zbrojowni w opakowaniu nabywcy dostaną osiem minifigurek – kombinezony MK3, MK25 i MK85, Tony Stark, Pepper Potts, Nick Fury, War Machine oraz Whiplash.

W tym przypadku klocki można zamawiać także poza LEGO Store. Linki z cenami znajdziecie poniżej.

LEGO Architecture 21058 Piramida Cheopsa

LEGO Architecture 21058 Piramida Cheopsa - Pudełko
LEGO Architecture 21058 Piramida Cheopsa

Nowe wydanie z serii LEGO Architecture zawiera szczegółowy przekrój piramidy Cheopsa. Model ukazuje jej główne tunele i komory, a także system, który być może służył do transportowania ogromnych kamieni podczas budowy. W komplecie zawarto też m.in. dwie małe piramidy, dwie świątynie grobowe, posągi sfinksów, obelisk. W sumie zestaw składa się z 1476 elementów.

Także w tym przypadku klocki znajdziecie w polskich sklepach. Aktualizowane oferty wraz z cenami zamieszczam poniżej.

LEGO Art 31206 The Rolling Stones

LEGO Art 31206 The Rolling Stones - Pudełko
LEGO Art 31206 The Rolling Stones

Kolejny zestaw przeznaczony jest dla fanów The Rolling Stones. Wydane z okazji 60. rocznicy powstania zespołu trójwymiarowe logo po złożeniu ma ok. 57 cm wysokości i 47 cm szerokości. Skonstruowane zostało w taki sposób, by można było powiesić je na ścianie.

LEGO Art 31206 The Rolling Stones na ten moment kupicie w cenie 560 zł.

LEGO Star Wars 75325 Myśliwiec N-1 Mandalorianina

LEGO Star Wars 75325 Myśliwiec N-1 Mandalorianina - Pudełko
LEGO Star Wars 75325 Myśliwiec N-1 Mandalorianina

Jedyne w tym zestawieniu wydanie z świata Star Wars to model myśliwca N-1 Mandalorianina. Replika posiada kokpit dla minifigurki, miejsce dla Grogu, przedział ładunkowy, sprężynowe działko i realistycznie odwzorowane detale. W komplecie znalazły się cztery postacie z Gwiezdnych Wojen – minifigurki LEGO Mandalorianina z mieczem mroku i plecakiem odrzutowym, Peli Motto z kluczem oraz figurki LEGO Grogu i droida BD.

Klocki kupić możecie od dziś w oficjalnym sklepie LEGO za 279,99 zł.

LEGO Harry Potter – Ulica Grimmauld Place 12, Ministerstwo Magii, Wrzeszcząca Chata i wierzba bijąca oraz Komnata Dumbledore’a w Hogwarcie

LEGO Harry Potter 76408 Ulica Grimmauld Place 12
LEGO Harry Potter 76402 Komnata Dumbledore’a w Hogwarcie
LEGO Harry Potter 76407 Wrzeszcząca Chata i wierzba bijąca

W ofercie producenta klocków znalazły się także nowe zestawy Harrego Pottera. Wielbiciele uniwersum stworzonego przez J.K. Rowling od dziś kupić mogą 28-cm model siedziby Zakonu Feniksa, kilkupiętrową replikę Ministerstwa Magii, Komnaty Dumbledore’a oraz wydanie umożliwiające złożenie Wrzeszczącej Chaty i wierzby bijącej. Każdy z zestawów posiada oczywiście odpowiednie minifigurki.

Wszystkie oferty wraz z cenami znajdziecie poniżej.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments