Unboxing kolekcjonerskiego wydania Hitman 2

8 listopada 2018, 7 komentarzy

Tuż przed premierą wreszcie mamy okazję zobaczyć dokładniej edycję kolekcjonerską gry Hitman 2. Na kanale Show Me The Stuff Inside opublikowano nagranie, w którym zaprezentowano wszystkie elementy wydania.

Jest więc walizka, która pomimo kilku metalowych elementów w przeważającej większości wykonana została niestety z plastiku. Jest gra w złotej edycji – z dołączoną oddzielnie obwolutą i metalowym pudełkiem (jak widać nie jest to Steelbook tylko Futurepack). Jest także moneta, brelok do kluczy w kształcie naboju i gumowa kaczuszka.

Hitman 2 Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Kolekcjonerskie wydanie, podobnie jak samą grę w złotej edycji, wciąż można zamówić w polskich sklepach. Linki znajdziecie poniżej.

Premiera na Playstation 4, Xbox One i PC już jutro, 9 listopada.

7
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Crow
9 dni temu

Niektóre źródła donoszą, że moneta to uncja czystego srebra. Jeżeli to prawda, to opłacalność całego zestawu znacznie wzrasta :). Tak czy inaczej jest ona perfekcyjnie wykonana i nie widać żadnych szwów czy nadlewek (tak jak było z monetą w EK Wiedźmina 2), co sugeruje, że prawie na pewno została wybita, a nie np. odlana z formy (albo zrobili to tak dobrze, że nie zostały żadne ślady). Z tego co się orientuję, wersja PC ma inny (moim zdaniem ładniejszy) steelbook, choć oczywiście bez płyty w środku (jest tylko kod na Steam). Sama walizka niestety nie jest z metalu, ale wydaje się… Czytaj więcej »

foxe
10 dni temu

Dziwne bo w większości sklepów jest w ofercie a parę miesięcy temu nigdzie nie można była zamówić.
Mówię o kolekcjonerce

Kathorga
10 dni temu

ja tam się ciesze, że ludzie nie chcą kupować kaczki za 600zł 🙂

Pawel
10 dni temu

Kur…cze ja kupiłem 🤣🤣🤣

foxe
10 dni temu

tez kupiłem i własnie do mnie jedzie.. zawsze mogę nie odebrać

Kathorga
10 dni temu

Twoja kasa, twoje decyzje 🙂 nie zaglądam w portfel