Fallout 76 Power Armour Edition na pierwszym unboxingu

8 listopada 2018, 3 komentarze

Okazuje się, że materiał z Hitmanem 2 to nie jedyny unboxing debiutującej niebawem kolekcjonerki jaki pojawił się dzisiaj w sieci. Europejski oddział GameStop zamieścił na swoim kanale filmik prezentujący słynne wydanie Fallout 76 Power Armour Edition. (dzięki Jarek za podesłanie informacji!)

Edycja pojawi się w sporych rozmiarów kartonie. Zgodnie z obietnicą zawiera zestaw 24 figurek, ekskluzywny dla tej edycji steelbook, świecącą w ciemności mapę Wirginii Zachodniej, torbę oraz replikę hełmu T-51b. Ten pełnowymiarowy gadżet, który bez problemu założymy na głowę, wydaje dźwięki, posiada ruchome elementami, latarkę oraz modulator głosu. Mam tylko nadzieję, że na żywo nie będzie sprawiał wrażenia zbyt plastikowego.

Power Armour Edition premierę mieć będzie 14 listopada. Niestety od dawno jest już wyprzedana – archiwalne linki do sklepów znajdziecie tutaj.

Aktualizacja: w Ultimie w cenie 899,90 zł dostępna jest wersja PC.

Galeria

3
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Maksym
10 dni temu

Wygląda trochę dziecięco… Myślałem że postarają się ten plastik zrobić, trochę, doroślej.
Ale myśle że będzie bardziej rarytasowa ta kolekcjonerka jak Fallout 3 Survival Edition… A ta jest żadziej spotykana jak The Last of Us Post Pandemic Edition, czy figurką z tej edycji.

PS. jestem szczęśliwym posiadaczem i Fallout 3 Survival Edition, figurki Joel i Eli, i tego hełmiku ( w ciągu kilka dni myśle) 🙂

Bob
10 dni temu

Wygląda w porządku! Muve jutro wysyła

Jarek
9 dni temu

ekstra. UPS pewnie nie dostarcza w sobotę więc trzeba będzie się przejechać do nich, bo poniedziałek niepracujący i głupio mieć kolektorkę w limbo na 3 dni.