Nowe amiibo z Super Smash Bros. i Diablo

6 listopada 2018,
Brak komentarzy

Już niebawem zadebiutują nowe figurki amiibo z Super Smash Bros. oraz Splatoon 2. Najwyższa więc pora byśmy poznali kolejne.

Amiibo Super Smash Bros.

Wygląda na to, że Nintendo ma duże oczekiwania co do debiutującej w grudniu gry Super Smah Bros. Ultimate ponieważ zapowiedziało kolejne 8 figurek występujących w niej postaci. King K. Rool, Ice Climbers i Piranha Plant do sprzedaży trafią 15 lutego. Daisy, Young Link, Pichu, Ken i Marie pozostają póki co bez dokładnej daty premiery – wiemy tylko, że pojawią się w 2019 roku.

Pomimo, że nie wszystkie figurki posiadają datę premiery, wszystkie możemy już zamawiać w przedsprzedaży – w angielskim GAME po 14,99 £ za sztukę (około 75 zł) oraz rodzimej Ultimie, w której każde amiibo wyceniono na 79,90 zł.

Amiibo Diablo Loot Goblin

Kolejną figurkę zapowiedziano na oficjalnym koncie Diablo na Twitterze. Amiibo Loot Goblin pojawi się 1 grudnia i według zapowiedzi umożliwi otworzenie specjalnego portalu w wydanej niedawno grze Diablo III: Eternal Collection.

Figurka, która wydana zostanie w nietypowym jak na amiibo opakowaniu, dostępna jest póki co jedynie w sklepach niewysyłających do Polski. We francuskim Micromania kosztuje 15 euro (około 65 zł). Czekamy w takim razie na możliwość zakupienia jej także u nas.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o