Kalendarz wydań limitowanych wrzesień 2019

1 września 2019, Brak komentarzy
tagi:

Mam nadzieję, że Wasze portfele odpoczęły po wakacyjnym okresie ogórkowym. Najbliższe tygodnie przyniosą masę premier, będzie więc na co wydać odłożone fundusze.

Kalendarz wydań limitowanych wrzesień 2019

Już dzisiaj w sklepie Lego zadebiutowały dwa nowe zestawy klocków: pociąg i dworzec Disney oraz Central Perk z serialu Przyjaciele.

W najbliższy wtorek natomiast premiera specjalnych wydań Catherine: Full Body Heart’s Desire na Playstation 4. Pojawi się Launch Edition w Futurepaku i kolekcjonerka, która doczekała się ostatnio unboxingu.

Kolejne dni przyniosą sporo nowych steelbooków. Filmowych z Avengers: Koniec gry (wciąż czekamy na uruchomienie przedsprzedaży w Media Markt) i Batmanów w 4K, a także giereczkowych z WRC 8, dodatku Iceborne do Monster Hunter World oraz kolekcji Batman Arkham.

W metalowym pudełku będzie można kupić także Gears 5, a z okazji debiutu gry pojawi się również specjalny dysk twardy oraz świetna limitowana konsola Xbox One X.

Kolejny tydzień to premiera kolekcjonerskiej skrzynki i edycji Deluxe Borderlands 3 oraz Daemon X Machina na Nintendo Switch. Później od Nintendo dostaniemy też nowe figurki amiibo, limitkę The Legend of Zelda: Link’s Awakening oraz 3 wersje kolorystyczne konsoli Nintendo Switch Lite.

We wrześniu pojawi się również sporo nowych kontrolerów do konsoli Xbox One i Playstation 4, a jeśli lubicie ścieżki dźwiękowe to zainteresują Was winyle z Metal Gear Solid i Red Dead Redemtpion 2.

Na koniec miesiąca do sprzedaży trafi Code Vein. Długo przekładana gra dostępna będzie w kolekcjonerce i wersji Day One z metalowym pudełkiem. Steelbooki otrzyma również w dniu premiery FIFA 20. Pojawią się dwie wersje, obie do zdobycia samodzielnie w dobrej cenie.

Pełną listę premier wraz z ofertami sklepów znajdziecie tradycyjnie poniżej.

1 września Niedziela

3 września Wtorek

4 września środa

5 września Czwartek

6 września Piątek

10 września Wtorek

13 września Piątek

15 września Niedziela

16 września Poniedziałek

17 września Wtorek

18 września środa

19 września Czwartek

20 września Piątek

24 września Wtorek

26 września Czwartek

27 września Piątek

29 września Niedziela

30 września Poniedziałek

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o