Xbox opublikował materiał o procesie tworzenia limitowanych akcesoriów i konsoli z Gears 5

3 września 2019, Brak komentarzy

Już niebawem premiera Gears 5. Zgodnie z zapowiedziami, prócz specjalnego wydania gry w steelbooku, do sklepów trafi także limitowana wersja konsoli Xbox One X oraz dodatkowe akcesoria. I właśnie o procesie tworzenia tych specjalnych urządzeń jest krótki film, który polski oddział Xboxa opublikowany ostatnio na swoim youtubowym kanale.

Na materiale zobaczyć możecie między innymi jak wypalano laserem zagłębienia w obudowie konsoli, a od Roda Fergussona (szefa studia The Coalition) oraz Monique Chatterjee (dyrektor ds. wzornictwa przemysłowego Xbox) usłyszeć czym się inspirowano tworząc specjalną wersję Xbox Ona X, pada i dysku twardego.

Gears 5 limitowana konsola i akcesoria – przedsprzedaż

Limitowana edycja konsoli zadebiutuje w dniu premiery gry, czyli 6 września i wciąż dostępna jest w polskich sklepach w cenie 2099 zł. Specjalne wydanie kontrolera Kait Diaz premierę miało już w sierpniu. W tym przypadku ceny oscylują wokół 250-260 zł. Jedynie nowy dysk twardy Seagate nie pojawił się oficjalnie w Polsce. Zainteresowani bez problemu jednak mogą sprowadzić go z niemieckiego Amazona, gdzie w wersji 2TB kosztuje około 436 zł.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o