Zawartość kolekcjonerki Borderlands 3 Diamond Loot Chest na unboxingu od IGN

31 sierpnia 2019 11:57,
4 komentarze

Długo nam było dane czekać na jakąkolwiek wizualizację zawartości kolekcjonerki Borderlands 3. Pomimo tego, że specjalne wydanie zapowiedziano już w kwietniu do tej pory niewiadomą było jak wyglądać będą poszczególne jego elementy. Na szczęście jedna ze skrzynek trafiła ostatnio do redakcji IGN, dzięki czemu na ich oficjalnym kanale pojawił się szczegółowy unboxing. Cały materiał zobaczyć możecie poniżej.

Zgodnie z zapowiedzią w Borderlands 3 Diamond Loot Chest znajdzie się 10 mini figurek, materiałowa mapa galaktyki, litografie bohaterów, model statku Sanktuarium 3 i breloki do kluczy. Całość oczywiście zapakowana zostanie w specjalną, dość szczegółowo wykonaną, skrzynkę.

Borderlands 3 Diamond Loot Chest Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Borderlands 3 we wszystkich wydaniach zadebiutuje 13 września. U nas kolekcjonerska skrzynka sprzedawana była w wersji bez gry, niestety od dawna jest już wyprzedana. Jak zwykle poniżej możecie znaleźć archiwalne oferty sklepów, być może w okolicach premiery kilka sztuk trafi do ponownej sprzedaży.

4
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
3 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarek
31 sierpnia 2019 12:05

Jest słabiej niż myślałem, te żołnierzyki nawet niepomalowane…

Cyberpunk1987
31 sierpnia 2019 17:37

Wszystko odpustowym kosztem :D. Dosłownie kupa plastiku.
Mini figurki to zwykłe plastikowe żołnierzyki – 2 lata za szybą (w szafie) i detale (lufy, miecze, antenki) będą zwisać.
Model do sklejania to zwykła plastikowa wypraska – taniej się już nie da.

Crow
1 września 2019 09:05

No właśnie! Też macie wrażenie, że ostatnio kolekcjonerki im więcej kosztują, tym są gorsze i biedniejsze? Najpewniejszym zakupem wydają się obecnie edycje w metalowym opakowaniu. Niby niewiele, ale za rozsądną ceną można dostać fajny bonus.

Iron Medic
1 września 2019 20:25

600 złoty bez gry, no co za jaja. Randy może się bujać. Mi wystarczy claptrap z handsome jack collection.