Kalendarz wydań limitowanych marzec 2019

2 marca 2019 12:32,
Brak komentarzy
Kalendarz wydań limitowanych marzec 2019

Miesiąc tradycyjnie rozpoczął się od premier nowych zestawów Lego. Do ogólnej sprzedaży trafiły Lego Ideas 21316 Flintstonowie i Lego Creator 10265 Ford Mustang. W Media Expert pojawiło się natomiast specjalne wydanie gry Lego Przygoda 2 z figurką Emmeta.

Już 8 marca zadebiutuje Devil May Cry 5, które w Europie kupimy w wydaniu Deluxe ze Steelbookiem i w trójwymiarowej obwolucie. Ze Stanów wciąż sprowadzić można, dostepną wyłącznie na tamtym rynku, edycję kolekcjonerską, jednak wątpię by po zaprezentowanym unboxingu znalazło się wielu chętnych.

Kilka dni później w sklepach wyląduje The Division 2. Dostępne będą dwie edycje kolekcjonerskie oraz dodatkowy Steelbook. Przypomnę jeszcze, że kilka dni temu zadebiutowała też oddzielna figurka Briana Johnsona.

Kolejnym ciekawym tytułem, który premierę mieć będzie w tym miesiącu będzie Sekiro: Shadows Die Twice. Pojawi się edycja kolekcjonerska oraz steelbook, który dostaniemy jako bonus do zwykłego wydania gry w Media Markt.

Do polskich sklepów trafi w tym miesiącu też kilka filmów wydanych w Steelbooku. Pojawi się, przełożony z zeszłego miesiąca, Pierwszy Człowiek oraz Bohemian Rhapsody i Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

Z innych ciekawych wydań polecam sprawdzić limitowane wydanie odświeżonej wersji Assasin’s Creed III, specjalną wersję Left Alive i japoński albumu z orkiestrowego koncertu The Legend Of Zelda.

Pełnę listę premier jak zwykle znajdziecie poniżej.

1 marca Piątek

5 marca Wtorek

6 marca środa

8 marca Piątek

12 marca Wtorek

13 marca środa

15 marca Piątek

18 marca Poniedziałek

22 marca Piątek

26 marca Wtorek

29 marca Piątek

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o