Unboxing kolekcjonerskiej edycji Devil May Cry 5

28 lutego 2019,
2 komentarze

Na kanale Shacknews wylądował materiał prezentujący unboxing, przeznaczonej na rynek amerykański, kolekcjonerki Devil May Cry 5.

Pierwsze co rzuca się w oczy to pudełko, które, biorąc pod uwagę ostatnie wydania, jest niewielkich rozmiarów. W jego środku znajdzie się naklejka, grafika wydrukowana na materiale, kolekcjonerska przypinka, artbook i replika samochodu. Jak widać model będzie niewielki, a koła nieruchome. Zestaw uzupełni, niewidoczne na materiale, pudełko z grą w wersji Deluxe.

Co prawda kolekcjonerka ominie Stary Kontynent, ale w zamian wydanie Deluxe dostępne będzie u nas w Steelbooku. Także ono doczekało się unboxingu – krótki filmik pojawił się kilka dni temu na twitterze.

Devil May Cry 5 Edycja Kolekcjonerka – przedsprzedaż

Gra zadebiutuje 8 marca na Playstation 4 i Xbox One. Wydanie kolekcjonerskie wciąż można zamówić na amerykańskim Amazonie, gdzie z bezpośrednią wysyłką do Polski zapłacić trzeba około 783 zł. Europejskie wydanie w Steelbooku, wyprzedane w naszym kraju, nadal dostępne jest w brytyjskim GAME. Linki tradycyjnie znajdziecie poniżej.

2
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kathorga
28 lutego 2019 19:46

ale overpriced shit 😀 dawno takiego czegoś nie widziałem, pomijając square enix