W listopadzie zadebiutuje limitowane wydanie konsoli Nintendo Switch Pikachu & Eevee Edition

10 września 2018 20:40,
Jeden komentarz

Zgodnie z planami Nintendo 16 listopada do sprzedaży trafią gry Pokémon: Let’s Go! Pikachu oraz Pokémon: Let’s Go! Eevee.

Od dłużego czasu wiemy, że będzie je można kupić w wydaniach zawierających kontroler Poké Ball Plus, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w sklepach pojawią się także w zestawie z limitowaną konsolą Nintendo Switch Pikachu & Eevee Edition.

Nintendo Switch Pikachu & Eevee Edition

Specjalna edycja urządzenia udekorowana zostanie z tyłu sylwetkami Pikachu i Eevee. Pokemony pojawią się także na froncie stacji dokującej, a Joy-Cony nawiązywać będą do nich kolorystycznie – lewy do Eevee, a prawy do Pikachu. W zależności od zestawu na konsoli zostanie zainstalowana gra Pokémon: Let’s Go! Pikachu lub Pokémon: Let’s Go! Eevee.

Zestawy, prócz limitowanego urządzenia, zawierać będą także kontroler Poké Ball Plus ułatwiający łapanie Pokemonów oraz 90-dniową subskrypcję Nintendo Switch Online.

Z okazji zapowiedzi angielski oddział Nintendo przyszykował poniższy filmik.

Nintendo Switch Pikachu & Eevee Edition – przedsprzedaż

Limitowane wydanie nie pojawiło się jeszcze w żadnym sklepie na Starym Kontynencie. W Stanach wyceniono je natomiast na niecałe 400 $ (około 1500 zł).

Zaktualizuję artykuł, gdy tylko pojawią się pierwsze oferty.

Aktualizacja: pojawiają się pierwsze oferty – na niemieckim Amazonie konsolę wyceniono na 429 euro (około 1845 zł).

Galeria

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maksym
3 lat temu

Ciekawe…