Spider-Man – unboxing kolekcjonerskiego wydania gry i limitowanych Playstation 4

8 września 2018 14:43,
Brak komentarzy

Premiera Spider-Mana za nami, pojawiły się więc filmy z unboxingiem kolekcjonerskiego wydania gry oraz limitowanych edycji konsol Playstation 4.

Playstation 4 w limitowanej edycji Spider-Man

Na przyszykowanym przez oficjalny kanał Playstation UK materiale zobaczyć możemy limitowane wydania Playstation 4 i Playstation 4 Pro.

Błyszczące czerwone konsole z białym logo Spider-Mana sprzedawane są w komplecie z grą i czerwonym kontrolerem DualShock 4.

Playstation 4 Pro wiąż można zamówić w Polsce, zwykła edycja od początku dostępna była niestety jedynie zagranicą.

Spider-Man Edycja Kolekcjonerska

Unboxing kolekcjonerskiej edycji gry możecie natomiast zobaczyć dzięki Geek Culture.

W pudełku znajdziemy naklejkę, artbook, grę w steelbooku i figurkę od Gentle Giant, która zgodnie z zapowiedzią wydawcy dla niektórych z Was może być spoilerem. Dlatego też jej opis ukryłem poniżej, a na powyższym materiale przed jej ujawnieniem zobaczycie jeszcze raz stosowne ostrzeżenie.

Okazało się, że podstawka na której stoi bohater nie jest nowym przeciwnikiem, a jedynie elementami złoczyńców należących do Sinister Six, o których istnieniu mieliśmy już okazję dowiedzieć się z wypuszczanych przed premierą gry trailerów. Figurka ma około 20 cm wysokości.

Wydanie w naszych sklepach zostało wyprzedane. Możliwe jednak, że pojawią się jeszcze egzemplarze z nieodebranych zamówień dlatego na wszelki wypadek zostawiam linki do sklepów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments