Unboxing kolekcjonerki Shadow of The Tomb Raider Ultimate Edition

30 sierpnia 2018,
2 komentarze

Premiera Shadow of The Tomb Raider już 14 września. Wydawca zaczął pobierać środki z kart w celu opłacenia zamówień zawierających kolekcjonerkę Ultimate Edition, a redakcja IGN otrzymała właśnie swój egzemplarz prezentując przy okazji pierwszy unboxing wydania.

Edycja kolekcjonerska pojawi się wraz z grą na Playstation 4 lub Xbox One. Na filmie zobaczyć możemy kolekcjonerskie pudło zawierające replikę latarki, otwieracz do butelek w kształcie czekanu i oczywiście najważniejszy element – figurkę Lary. Co sądzicie? Moim zdaniem statua nie zachwyca, ale może zmienię zdanie, gdy zobaczę ją na żywo?

Shadow of The Tomb Raider – przedsprzedaż

Edycja na ten moment jest wyprzedana, jednak jak już wspomniałem wydawca zaczął pobierać opłaty za złożone zamówienia i zawsze w takiej sytuacji część nieopłaconych egzemplarzy trafia ponownie do sprzedaży. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem radzę dopisać się na stronie produktu do listy oczekujących, by dostać niezwłocznie powiadomienie o dostępności mailowo.

Przypomnę jeszcze, że w Polsce w sklepach Media Markt i Saturn dostępne będzie wydanie gry w steelbooku. Linki znajdziecie poniżej.

2
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
31 sierpnia 2018 09:51

Jakość figurki masakra. Cieszę się, że była niedostępna i nie zakupiłem.

GalAnonim
31 sierpnia 2018 10:18

Z daleka to wygląda nawet spoko, ale zbliżenie na twarz przeraża 😀