Ruszyła przedsprzedaż kolekcjonerskich edycji Darksiders III w Polsce

31 sierpnia 2018 13:29,
3 komentarze

O zapowiedzi specjalnych edycji gry Darksiders III pisałem w poprzednim miesiącu. Dzisiaj pojawiły się pierwsze oferty przedsprzedaży kolekcjonerek w polskich sklepach.

Darksiders 3 Edycja Kolekcjonerska

Przypomnę, że gra zadebiutuje 27 listopada w dwóch specjalnych wydaniach: Collector’s EditionApocalypse Edition. Pierwsze zawierać będzie 29-centymetrową figurkę Furii, steelbook, artbook, soundtrack na płycie CD oraz ekskluzywny zestaw uzbrojenia dostępny podczas rozgrywki. Druga edycja wzbogacona zostanie dodatkowo 5-centymetrowym amuletem, plakatem na ścianę oraz trzema 25-centymetrowymi figurkami: Vulgrima, Wojny i Śmierci.

Kolekcjonerskie edycje Darksiders III – przedsprzedaż

Specjalne edycje na Playstation 4, Xbox One i PC pojawiły się w ofercie sklepu Muve. Collector’s Edition kosztuje tam 599 zł, a Apocalypse Edition 1549 zł.

Poniżej znajdziecie aktualizowaną listę ofert polskich i zagranicznych sklepów.

Galeria

3
Komentarze

avatar
3 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łuki
31 sierpnia 2018 21:10

Figurkę Śmierci zakupiłem kiedyś na zagranicznej stronie i wygląda ona całkiem przyzwoicie, oby reszta wyglądała co najmniej tak dobrze.

Harry M
31 sierpnia 2018 18:10

Wziąłbym nawet Apocalypse Edition, ale figurki wyglądają strasznie plastikowo… Boję się że będzie to wyglądało jak „Infinity Stones” z kolekcjonerki Marvel vs. Capcom: Infinite.

Pawel
31 sierpnia 2018 16:25

Łoooo panie, fajny ten zestaw ale cena miażdży.