Unboxing edycji kolekcjonerskiej Generation Zero

26 marca 2019 22:36,
3 komentarze

Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera Generation Zero. Według pierwszych opinii tytuł raczej hitem nie zostanie, jak w takim razie wypadło jego kolekcjonerskie wydanie?

Unboxing, pochodzący z kanału UnBoxingBoxes, prezentuje niewielkie opakowanie, w którym znalazło się pudełko z grą, steelbook G2, koszulka, mapa i kilka litografii. Pierwotnie kolekcjonerka zawierać także miała 18-centymetrowego konika z Dalarna, ale jak widać ostatecznie do zestawu nie trafił.

Generation Zero Edycja Kolekcjonerska – oferty

Edycja nie pojawiła się u nas w sprzedaży, jeśli jednak jesteście zainteresowani zakupem znajdziecie ją bez problemu zagranicą.

3
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawid
29 marca 2019 09:39

Za te pieniadze i tylko tyle zawartosci? Jak dla mnie bardzo slabo.

Cyberpunk1987
27 marca 2019 18:13

Kolekcjonerka godna pierwowzoru – SŁABO

Crow
27 marca 2019 23:43

Co prawda to prawda, kolekcjonerka niczego nie urywa, ale też nie jest ani tragiczna, ani specjalnie droga. Ja nawet wolę dostać mniej i w rozsądnej cenie, niż więcej ale tandetnej jakości i za dodatkowe dziesiątki czy setki dolarów. Warto też wspomnieć (trochę na ich obronę), że o braku konia w zestawie poinformowali wcześniej i obniżyli cenę. Miło, że nie zrobili powtórki z Fallouta 76, przy którym Bethesda „zapomniała” poinformować o braku płóciennej torby…