SEGA Mega Drive Mini z datą premiery i pierwszymi potwierdzonymi tytułami

30 marca 2019 23:49,
1 komentarz

Rok po zapowiedzi wreszcie poznaliśmy więcej szczegółów dotyczących konsoli SEGA Mega Drive Mini, przyszykowanej z okazji 30-lecia premiery oryginału.

SEGA Mega Drive Mini

Urządzenie zadebiutuje 19 września i do sprzedaży trafi w zestawie z dwoma przewodowymi kontrolerami, kablem HDMI i kablem USB. Zainstalowanych na nim zostanie łącznie 40 gier. Na pełną listę trochę będziemy musieli jeszcze poczekać, potwierdzonymi tytułami na ten moment są: Ecco the Dolphin, Castlevania: Bloodlines, Space Harrier 2, Shining Force, Dr. Robotnik’s Mean Bean Machine, ToeJam & Earl, Comix Zone, Altered Beast, Gunstar Heroes.

SEGA Mega Drive Mini – przedsprzedaż

Póki co nie ma żadnej informacji na temat premiery konsoli w Polsce. Można ją natomiast zamawiać na niemieckim Amazonie, gdzie kosztuje 79,99 € (około 344 zł). Jak zwykle, w miarę pojawiania się kolejnych ofert, będę dodawał linki do poniżej listy.

Aktualizacja: premiera urządzenia została przełożona na 4 października.


Galeria

1
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cyberpunk1987
31 marca 2019 15:25

Ahhhh NOSTALGIA. Z jednej strony czuję pokusę KUP i GRAJ z drugiej pamiętam jak to było u mnie w 2017 roku. Zakup PEGASUSa IQ-502 z kartridżem 168in1, złotą 4 i 5 mogę spokojnie zaliczyć na osobistą „wtopę dekady” (całkowity koszt inwestycji około 800zł). Osobiście pograłem max godzinę, dodatkową godzinę przy odwiedzinach znajomego (i tyle było z nostaligi).