Sony przypomina o konsolach Playstation 4 w limitowanej edycji Kingdom Hearts III

3 grudnia 2018, Brak komentarzy
tagi:

Wciąż nie ma żadnych informacji na temat premiery specjalnych edycji Playstation 4 z motywami Kingdom Hearts III poza granicami Japonii. Pozostaje nam więc jedynie podziwiać je na zamieszczonych w sieci materiałach i mieć nadzieję, że na wzór wydania Monster Hunter: World pojawią się jeszcze w Europie w okolicach premiery gry.

Japoński oddział Sony wrzucił ostatnio na Twitterze nowe zdjęcia specjalnego wydania Playstation 4 Slim. Prócz konsoli, możemy również sprawdzić jak wygląda limitowane opakowanie, w którym urządzenie będzie sprzedawane.


Jeśli do tej pory nie widzieliście jak prezentują się konsole w akcji warto sprawdzić poniższy materiał od OmniOmegaOB, który nagrano podczas ostatnich targów TGS. Zaprezentowano na nim obie wersje urządzenia oraz figurki, które pojawią się w kolekcjonerskim zestawie gry.

Specjalna edycja konsoli Playstation 4 Slim sprzedawana jest w oficjalnym sklepie japońskiego oddziału Playstation w dwóch wersjach: z dyskiem 500GB za około 1128 zł i z dyskiem 1TB za około 1294 zł. Będzie dostępna w specjalnym opakowaniu wraz ze standardowym kontrolerem, zabraknie jednak gry.

Zestaw Playstation 4 Pro, prócz limitowanej konsoli, zawierać będzie także specjalną wersję pada DualShock 4 oraz płytę z Kingdom Hearts III. W oficjalnym sklepie dostępny jest za około 1620 zł.

Obie wersje Playstation 4 premierę mieć będą 29 stycznia.

Co sądzicie o tych wydaniach? Kupilibyście któreś, gdyby było dostępne w Europie? A może już zarezerwowaliście swój egzemplarz w Japonii?

Galeria

Komentarze

avatar