Bethesda wymieni torby z kolekcjonerki Fallout 76 Power Armour

5 grudnia 2018, 10 komentarzy

Trwa nienajlepsza passa Bethesdy. Po chłodnym przyjęciu ostatniego Fallouta firmie oberwało się także za wartą prawie 800 zł kolekcjonerską edycję Fallout 76 Power Armour Edition.

Wszystko za sprawą zamieszczonej w zestawie torby, która wbrew wcześniejszym wizualizacjom okazała się słabej jakości produktem.

Fallout 76 Power Armour

Nie pomogła też zapewne informacja na temat toreb, które otrzymali za darmo influencerzy podczas specjalnego eventu jeszcze przed wydaniem gry. Różnice w jakości widać gołym okiem.

Fallout 76 Power Armour

Z początku wydawca postanowił zrekompensować właścicielom nieszczęsnego wydania różnice oferując 500 atomów – wirtualną walutę w grze, o wartości niecałych 20 złotych. Najwyraźniej po konsultacji z prawnikami, obową przed pozwem zbiorowym i ewentualnymi stratami zdecydowano się na inne rozwiązanie. Torby zostaną wymienione na lepszej jakości odpowiednik.

Nie wiadomo jeszcze kiedy, ponieważ ich produkcja dopiero się zacznie, ale jeśli chcecie wymienić swój egzemplarz macie czas by to zgłosić do 31 stycznia. By to zrobić wystarczy wypełnić odpowiedni formularz pod tym adresem: https://beth.games/2G1Dy7V

Ja z pewnością skorzystam z tej opcji, a Wy?

10
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
GalAnonim
4 dni temu

Nie da się założyć konta żeby wysłać zgłoszenie? ;/ Wywala cały czas błąd „coś poszło nie tak….

foxe
4 dni temu

wczoraj się dowiedziałem o tym a dzisiaj już na olx do mnie gość pisze, że jest zainteresowany kupnem ode mnie kolekcjonerki ale najpierw chce zobaczyć dowód zakupu.
Co za naród …. byle kogoś wydymać.

Maksym
4 dni temu

Tez tak mam) Kiedy powiedzialem o tych torbach, odpisal – A co z tymi torbami?

Pytanie –
Jezeli nie wiesz nic o torbach, to po co ci dowod zakupu? Od kiedy za kupowanie edycji kolekcjonerskiej z ręki porzebujesz dowod zakupu? Na nich są gwarancję?

foxe
3 dni temu

może ten sam. jakiś moczkowski.mariusz

Przemek
4 dni temu

Dziś wpadł news, że zwalili stronę supportu i wyciekły wszystkie dane osób składających wniosek w tym adresy, nr kart kredytowych, można było sobie pobrać przesłane potwierdzenia zakupu itp więc uważajcie.

kathorga
5 dni temu

też mi ich nie szkoda, niestety, ale drugim razem się dobrze zastanowie zanim coś od nich kupię

Przemek
5 dni temu

Już wysłane zgłoszenie, wcale mi ich nie szkoda 🙂 Po unboxingach na youtube dopiero zobaczyłem , że mój kask tą ruchomą część ma przetartą/stopioną. Jakby ktoś przy składaniu upuścił na ziemie, przejechał nogą (oj coś zdeptałem) a potem i tak to spakowali …. Ciekawe ile czasu będą ogarniać wysyłki.

Pawel
5 dni temu

Też już wysłałem dobrze ze muve.pl doslalo fakturę która nie mogłem odnaleźć 🙂

Kathorga
4 dni temu

Na szczęście z cdp można pobrać duplikat później 🙂