Replika hełmu z DOOM Eternal na pierwszych zdjęciach

15 czerwca 2019 08:02,
4 komentarze

Replika hełmu Doom Slayera z kolekcjonerki DOOM Eternal doczekała się pierwszych fotografii. Gadżet pokazywany był na stoisku Bethesdy podczas targów E3.

DOOM Eternal Edycja Kolekcjonerska - hełm Doom Slayera

Hełm robi dobre pierwsze wrażenie, oby tylko okazał się masywniejszy i mniej plastikowy niż jego odpowiednik z Fallout 76. W galerii zobaczyć też możecie jak prezentuje się na głowie.

Przypomnę, że prócz hełmu, w kolekcjonerce DOOM Eternal znajdzie się także gra w wersji Deluxe, zaprojektowany przy współpracy z Mondo Steelbook, litografia, ścieżka dźwiękowa na kasecie magnetofonowej z DOOM (2016) i DOOM Eternal, kod do pobrania jej wersji cyfrowej i księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software. Wydanie pojawi się 22 listopada na Playstation 4, Xbox One i PC.

DOOM Eternal Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Kolekcjonerska edycja wciąż dostępna jest w przedsprzedaży – w Polsce zapłacić za nią trzeba około 900 zł. Aktualizowaną listę ofert znajdziecie poniżej.

Galeria

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
3 lat temu

Jak ktoś kupuje na grymel to proponuje polować na kod rabatowy 5%. Wtedy cena obniża się do koło 900 zł.

Parzy
3 lat temu

A mogli dać piłę spalinową z gry w tej cenie. Taka okazja zmarnowana :)

Crow
3 lat temu

Wygląda solidniej niż hełm z EK Fallouta 76 (to też zasługa tego, że ma w nim żadnych ruchomych rurek), ale jednak sprawia wrażenie plastikowego ;/. To jest właśnie moim zdaniem największy tragizm współczesnych edycji kolekcjonerskich. W cenie 900 zł nikt nie da ci takiego gadżetu w wysokiej jakości, więc dostajesz w najlepszym razie średniaka, dopłacając za coś, czego w zasadzie nie chcesz… Gdzie się podziały te EK ze steelbookiem, artbookiem, litografiami, breloczkami itd. Teraz to co druga kolekcjonerka ma w sobie grę, tandetną figurkę / maskę / hełm i… nic (albo niewiele) więcej, w cenie niebezpiecznie oscylującej wokół kwoty czterocyfrowej…… Czytaj więcej »

Maciej
3 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Crow

Zgadzam sie. W ostatnim czasie najbardziej trafnym zakupem w stosunku cena = jakość byla kolekcjonerka sekiro