Fallout 76 Power Armor Edition z hełmem T-51b

11 czerwca 2018, 25 komentarzy

Podczas dzisiejszej konferencji Bethesdy na E3 nie mogło zabraknąć materiałów na temat najnowszej gry z serii Fallout. Dowiedzieliśmy się więcej na temat rozgrywki i poznaliśmy zawartość kolekcjonerskiego wydania. Fallout 76 Power Armor Edition zadebiutuje 14 listopada na konsolach Playstation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Fallout 76 Power Armor Edition

Najciekawszym elementem wydania będzie bez wątpienia hełm T-51b, model doskonale kojarzony z marką. Ta replika to kolejny gadżet, po dołączanym do kolekcjonerki Fallout 4 Pip-Boyu, który będzie można na siebie założyć. Ciekawe czy wydawca będzie konsekwentny i w przyszłości będziemy mogli zdobyć kolejne części uzbrojenia?

Ale nie samym hełmem wydanie stoi. W pudełku znajdziemy również świecącą w ciemności mapę świata, kolekcjonerskie figurki, steelbook, torbę oraz cyfrowe dodatki. Ci, którzy zdecydują się zamówić edycję w przedsprzedaży, dostaną również zaproszenie do bety.

Poniżej możecie obejrzeć filmik zapowiadający wydanie.

Fallout 76 Power Armor Edition – przedsprzedaż

Edycja kolekcjonerska dostępna jest już w ofercie sklepu GAME, dzięki czemu poznaliśmy cenę – 174,99 funtów (około 850 zł).

25
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
P0N3T
2 godzin temu

Czy jest jeszcze gdzieś dostępna wersja PC? :/

GameCorsair
3 miesięcy temu

Wie ktoś czy jest to naprawdę limitowany nakład kolekcjonerki, czy będzie tak jak z Pip-Boyem? Jak mnie pamięć nie myli wtedy ludzie też się na to rzucili, a potem po premierze i tak było do kupienia.

KOSO
4 miesięcy temu

W sklepie GAME może i jest jeszcze kolekcjonerka ale do polski nie będzie wysyłana

M
4 miesięcy temu

Game nigdy dużych przesyłek nie wysyłał do Polski

Gald
4 miesięcy temu

Myślicie, że wersja Armour będzie dostępna w Polsce?