LEGO Harry Potter 76405 Ekspres do Hogwartu – Edycja Kolekcjonerska

LEGO Harry Potter 76405 Ekspres do Hogwartu – Edycja Kolekcjonerska

Data premiery: 31 sierpnia 2022

Kolekcjonerski zestaw LEGO Harry Potter z repliką pociągu w skali 1:32.

Uchwyć magię ze świata Harry’ego Pottera™, budując replikę kultowego pojazdu w skali 1:32. LEGO® Harry Potter™ Ekspres do Hogwartu™ — edycja kolekcjonerska (76405) to spektakularny projekt dla dorosłych fanów Harry’ego Pottera, który oczaruje każdego.

Lokomotywa ma szczegółowe podwozie i dźwignię na górze, dzięki której pociąg parowy się kołysze. W tenderze przewożony jest węgiel zasilający pociąg. Wagon pasażerski składa się z trzech pomieszczeń, a każde z nich przedstawia kultową scenę: gdy Harry, Ron i Hermiona spotykają się w pierwszym filmie, gdy profesor Lupin ratuje Harry’ego przed Dementorami™ w trzeciej części oraz gdy Luna ratuje Harry’ego przed zaklęciem Draco z szóstego filmu. Model przedstawia także peron 9¾ na stacji King’s Cross, gdzie dorosły już Harry i Ginny czekają z dziećmi, Lily, Jamesem i Albusem na pierwszą podróż Albusa ekspresem do Hogwartu.

Wymiary: ok. 26 cm wysokości, 118 cm długości i 20 cm szerokości

Ilość elementów: 5129

Figurki: 20 minifigurek: Harry’ego Pottera™ i jego kolegów i koleżanki z Hogwartu™, w tym Rona Weasleya™, Hermionę Granger™, Remusa Lupina™, Ginny Weasley™, Draco Malfoya™ i wielu, wielu innych — jest nawet Dementor™!

Wiek: od 18 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 9 sierpnia 2022 20:10
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>