Kolekcjonerski zestaw LEGO Harry Potter Ekspres do Hogwartu – ruszyła sprzedaż

31 sierpnia 2022 10:09,
Brak komentarzy

Zgodnie z zapowiedziami od dziś w oficjalnym sklepie LEGO kupić można kolekcjonerski zestaw klocków Harry Potter Ekspres do Hogwartu.

LEGO Harry Potter 76405 Ekspres do Hogwartu – Edycja Kolekcjonerska

Nowe wydanie składa się z 5129 elementów i umozliwia złożenie repliki kultowego pojazdu w skali 1:32 (26 cm wysokości, 118 cm długości i 20 cm szerokości).

Lokomotywa ma szczegółowe podwozie i dźwignię na górze, dzięki której pociąg parowy się kołysze. Wagon pasażerski składa się z trzech pomieszczeń, a każde z nich przedstawia kultową scenę: gdy Harry, Ron i Hermiona spotykają się w pierwszym filmie, gdy profesor Lupin ratuje Harry’ego przed Dementorami w trzeciej części oraz gdy Luna ratuje Harry’ego przed zaklęciem Draco z szóstego filmu.

Model przedstawia także peron 9 i ¾ na stacji King’s Cross, gdzie dorosły już Harry i Ginny czekają z dziećmi, Lily, Jamesem i Albusem na pierwszą podróż Albusa ekspresem do Hogwartu.

W skład zestawu wchodzi także 20 minifigurek (m.in. Harry Pottera, Ron Weasley, Hermiona Granger, Remus Lupin, Ginny Weasley, Draco Malfoy i Dementor).

LEGO Harry Potter 76405 Ekspres do Hogwartu – Edycja Kolekcjonerska

Dostepne od dziś kolekcjonerskie klocki LEGO Harry Potter 76405 Ekspres do Hogwartu w oficjalnym sklepie kosztują 2399,99 zł.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments