Poznaliśmy zawartość europejskiej kolekcjonerki Resident Evil 2

W zeszłym miesiącu pisałem o zapowiedzi edycji kolekcjonerskiej gry Resident Evil 2 w Ameryce Północnej  i wspominałem, że szczegóły na temat europejskiego wydania pojawią się w sierpniu. Capcom słowa dotrzymał, dzięki czemu poznaliśmy zawartość kolekcjonerki, która zadebiutuje na Starym Kontynencie 25 stycznia.

Resident Evil 2 Collector's Edition

Zapakowana w wyjątkowe pudełko edycja kolekcjonerska zawierać będzie grę w steelbooku na Playstation 4 lub Xbox One, 30-centymetrową figurkę Leona, cztery klucze R.P.D, artbook, ścieżkę dźwiękową na płycie CD, przypinkę oraz plakat posterunku. Nie zabraknie również cyfrowych dodatków: kostiumów, broni i soundtracku z oryginalnej wersji gry.

Wygląda więc na to, że względem Amerykanów dostaniemy ciekawsze wydanie. Oczywiście zwiększyło to odpowiednio cenę, ale o tym przeczytacie poniżej.

Resident Evil 2 Collector’s Edition – preorder

Kolekcjonerka nie pojawiła się jeszcze w ofercie żadnego polskiego sklepu ani zagranicznego wysyłającego do naszego kraju. Dam znać, gdy to się zmieni.

Wydanie dostępne jest w angielskim GAME, dzięki czemu znamy orientacyjną cenę – 230 funtów (około 1110 zł). Drożej od wydania amerykańskiego o prawie 400 zł. Uważacie, że jest to uczciwa kwota za dodatkową zawartość jaka się u nas pojawi?

20
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
redber
1 miesiąc temu

Wolałbym jednak amerykańskie wydanie bez czterech kluczy R.P.D., przypinki, soundtracka na CD i (tu największa strata) steelbooka za 400 zł mniej.
Choć pewnie byłoby to bardziej ok. 250 zł, bo w USA $200 to w Europie daliby €200 a u nas wyszłoby z tego ok 850 zł. W sumie zatem nie jest źle.

krzysztofks
1 miesiąc temu

Uuuu już widzę jak za rok będzie po 2000zł na alledrogo wystawiana

jarek
1 miesiąc temu

Nie jest uczciwa cena, ale zejdzie na pniu bo Capcom bardzo limituje kolekcjonerki – patrz Monster Hunter World