Figurka Lary Croft od WETA Workshop dostępna w przedsprzedaży

17 sierpnia 2018, 5 komentarzy
tagi:

Figurka Lary Croft od WETA Workshop, o której wspominałem kilka tygodni temu, pojawiła się w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie producenta. Poznaliśmy w związku z tym jej wymiary i cenę.

Figurka Lary Croft WETA Workshop

Ręcznie malowana statua wykonana zostanie w skali 1:4, co przekłada się na 46 cm wysokości, 50 cm szerokości i 30.5 cm głębokości. Ważyć będzie 7.6 kg i kosztuje 700 €, czyli trochę ponad 3 tysiące zł. Zamawiając figurkę do Polski trzeba się jednak liczyć z wydatkiem dodatkowych 30 € za wysyłkę i 150 € podatku, co daje tak naprawdę łączną kwotę 3800 zł (jeszcze raz dzięki redber za zwrócenie na to uwagi).

Wysyłka zamówień powinna się rozpocząć w lutym 2019 roku.

Przypomnę jeszcze, że wydanie będzie limitowane – wyprodukowanych zostanie jedynie 750 egzemplarzy. Ktoś chętny?

Aktualizacja: figurkę można też zamówić w Ultimie, za 3399 zł. Dzięki za namiary Crow!

Galeria

5
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Marek
1 miesiąc temu
redber
1 miesiąc temu

Tak jak napisałem przy Twojej zapowiedzi tej figurki „Zaczynam odkładać na nią. Oby w 3-4 tyś się zmieściło.” i po dzisiejszym newsie byłem zadowolony, że jest to w dolnej granicy tego przedziału. Niestety news ma błędy, jeśli chodzi o podane ceny. Po pierwsze koszt wysyłki do Polski to 30 € a nie 50 € i to jest akurat na plus. Druga sprawa bardziej bolesna. Figurka kosztuje 700 € ale bez VAT, więc całkowita cena przy zamówieniu do Polski to €852.37 + wysyłka. Ostatecznie wyszło zatem bliżej górnej granicy mojego prognozowanego przedziału. Nie zmienia to faktu, że to najlepsza figurka z… Czytaj więcej »

Crow
1 miesiąc temu

Słowo klucz: limitowana. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że takie figurki maluje się (albo w całości, albo przynajmniej częściowo, w zakresie wykończenia i poprawek) ręcznie. Jeżeli chce się uzyskać najwyższą jakość, to trzeba zadbać przede wszystkim o detale (twarz!), a tych niestety maszyna nanieść nie potrafi. Zatrudnia się więc do tego ludzi (a jeżeli ma być dobrze zrobione, to zazwyczaj kogoś z uzdolnieniami, po ASP), żeby wykończyli każdy produkt z osobna, co może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni (lub tygodni w przypadku ogromnych figur, np. w skali 1:1). Generalnie im mniejsza partia, tym zazwyczaj wyższa jakość i… Czytaj więcej »

foxe
1 miesiąc temu

Wielkie dzięki za info o ultimie. Przynajmniej nie trzeba depozytu. Będzie kasa to się kupi. Zaczynam odkładać co miesiąc.