Poznaliśmy specjalne wydania Final Fantasy VII Rebirth. Kolekcjonerka i Edycja Deluxe dostępne w przedsprzedaży

15 września 2023 10:09,
7 komentarzy

Square-Enix ujawniło specjalne wydania Final Fantasy VII Rebirth. Edycja Deluxe oraz Edycja Kolekcjonerska zadebiutują wraz z grą 29 lutego 2024 roku.

Final Fantasy VII Rebirth Edycja Deluxe

Final Fantasy VII Rebirth Edycja Deluxe

Edycja Deluxe prócz fizycznej wersji Final Fantasy VII Rebirth na PlayStation 5 zawierać będzie także kolekcjonerski Steelbook, wydany w twardej oprawie artbook oraz płytę CD z wybranymi utworami ścieżki dzwiękowej.

Limitkę można już zamawiać w oficjalnym sklepie wydawcy, gdzie wyceniona została na 109,99 €, czyli około 510 zł.

Wkrótce przedsprzedaż wystartować powinna także w Polsce. Koniecznie dopisz się do powiadomień, jeśli chcesz otrzymać maila wraz z dostępnością pierwszych ofert (ikonka dzwonka poniżej).

Final Fantasy VII Rebirth Edycja Kolekcjonerska

Final Fantasy VII Rebirth Edycja Kolekcjonerska

Dostępna wyłącznie w sklepie Square-Enix Kolekcjonerska Edycja Final Fantasy VII Rebirth to specjalny zestaw składający się ze wspomnianej wcześniej Edycji Deluxe, 48-centymetrowej statuetki przedstawiającej Sephirotha oraz eksluzywnych dodatków cyfrowych.

Również kolekcjonerkę można już zamawiać w przedsprzedaży. W tym przypadku zdecydowani na zakup muszą liczyć się z wydatkiem 379,99 € (około 1765 zł).

Final Fantasy VII Rebirth Edycja Kolekcjonerska »
Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 15 września 2023 09:22
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hakuna Matata
8 dni temu

Według mnie o wiele lepsza od kolekcjonerki Final Fantasy XVI, mimo że droższa, ale na pewno za cenę przemawia też wielkości figurki, która jest olbrzymia jak na kolekcjonerki, pytanie jak z jakością, chociaż to są zdjęcia chyba prototypu, a nie rendery. Kolekcjonerka Mortal Kombat 1 kosztowała 1400zł, a biorąc pod uwagę jakość tamtej figurki i zawartość samej edycji, to te 1800zł Final Fantasy wypada o wiele lepiej nić przy Mortalu.

paruw
11 dni temu

Czy komuś też wywala błąd po wpisaniu adresu?

11 dni temu

Na square enix są jakieś kody promocyjne jak na bandai namco wie ktoś może?

11 dni temu

Dokładnie. Deluxe za 500 jest naprawdę porządna a kolekcjonerska wyjdzie z 1800. Czyli figurka 1300 :) Też zamawiam deluxe.

11 dni temu

W sumie kolekcjonerka wrażenia nie robi. Już byłem rozczarowany po tej z FFXVI i do takiej edycji z Baldur’s Gate 3 startu nie ma. Choćby brak prawdziwego dużego artbooka. A tak to tylko edycja Deluxe plus figurka za ponad 1000 złotych. Słabo. Wezmę tylko Deluxe.

11 dni temu

Troszkę poniosło z ceną

Sebahtanon
11 dni temu

Kupiona, obiecałem sobie, że jako fan FF7 kupię wszystkie trzy w edycji kolekcjonerskiej ale jednak spodziewałam się czegoś więcej po pięknej 1st class edition.