Kolekcjonerska Edycja Mortal Kombat 1 na unboxingu

14 września 2023 18:45,
3 komentarze

Zgodnie z planem do pierwszych nabywców zaczęła dziś docierać kolekcjonerska edycja gry Mortal Kombat 1. Z tej okazji w sieci pojawiły się pierwsze unboxingi wydania.

Tym razem zawartość kolekcjonerki możecie obejrzeć dzięki materiałowi z kanału DarkSquall XIII. Zaprezentowano na nim pudełkowe wydanie gry, ekskluzywne grafiki, metalowe opakowanie oraz 42-cm figurkę przedstawiającą Liu Kanga.

Mortal Kombat 1 Kollector’s Edition – oferty

Niestety na ten moment Kolekcjonerska Edycja Mortal Kombat 1 jest w naszym kraju już wyprzedana. Nadal jednak można ją zdobyć zagranicą. Na włoskim Amazonie wydanie kosztuje 249 € (wersja multilanguage identyczna jak na polskim rynku, możliwy zakup z użyciem danych konta Amazon PL).

Poniżej znajdziecie też zestawienie archiwalnych ofert polskich sklepów. Wkrótce do sprzedaży trafić mogą ponownie pojedyncze nieodebrane egzemplarze.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
8 miesięcy temu

Zobaczcie jak wygląda figurka TEKKEN 8 w porównaniu do Mortala.

Anonim
8 miesięcy temu

Więcej to pudło kosztowało niż figurka przypominające te z bazaru. Doszedłem do wniosku że im większe EK tym mniej mnie interesują. Powinny być małe jak Little Nightmares albo Kingdom Come. Ludzie kupują śmieci dlatego nigdy nie skończy się produkowanie kolejnych za grube pieniądze.

Crow
8 miesięcy temu

Plusik za to, że ktoś tę figurkę naprawdę przemyślał. Masówka z wydań kolekcjonerskich jest robiona po kosztach i przez to zwykle nie grzeszy jakością, a najbardziej widać to po twarzy (oczach) oraz skórze postaci, wpadającej w świński róż albo kolor brzoskwiniowy.

A tu proszę, figurka otrzymała jedynie selektywne malowanie, a całość uderza w bardziej komiksowe tony i nie próbuje być realistyczna (co wiązałoby się z pewnie dosyć marną próbą „napaćkania” wielu detali).