Pierwsze polskie sklepy uruchomiły przedsprzedaż kolekcjonerki World of Warcraft Shadowlands

15 lipca 2020 21:22,
3 komentarze

Kilka dni temu zapowiedziano kolekcjonerskie wydanie World of Warcraft Shadowlands. Dziś edycja doczekała się wreszcie pierwszych ofert przedsprzedaży w polskich sklepach.

World of Warcraft Shadowlands Edycja Kolekcjonerska

Przypomnę, że w charakterystycznym dla serii kolekcjonerskim pudełku znajdzie się kod do pobrania dodatku Shadowlands w wersji Epic Edition, cztery przypinki z symbolami paktów, artbook Art of the Shadowlands, podkładka pod mysz oraz cyfrowa wersja soundtracku.

World of Warcraft Shadowlands Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Wydanie, które zadebiutować ma pod koniec tego roku, kupicie za około 550 zł. Na ten moment pojawiło się jedynie w sklepach Konsole i Gry oraz Grymel, ale w najbliższych dniach trafi także do pozostałych. Poniżej zamieszczam listę ofert, która na bieżąco będzie aktualizowana.

3
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rivriven
16 lipca 2020 01:18

Co to za cena, kolekcjonerka z okazji 15 lat, zawierająca całkiem dobrą figurkę kosztowała 429 zł. Nie mogę się doczekać aż kupię za 2 lata za 169 zł.

Cyberpunk1987
17 lipca 2020 09:21

No poszaleli z ceną. Dodali troszkę więcej Cyfrowej zawartości ale to nie za darmo. Dostaliśmy Transmog Sets, efekt do return stone i iluzję do broni a wszystko w jednej stylistyce „wiecznego tułacza”.

Oby to nie okazało się nową tradycją wydawnicza do EK. Ale niestety znając Bli$$arda to ma realną szansę utrwalenia.

Żywy
12 listopada 2020 23:44

Za doje***y artbook, solidne metalowe przypinki, jak na razie najlepsze opakowanie kolekcjonerskie, mount i pet wyłącznie dla posiadaczy + 30 dni to dużo xD? Chłopcze Lich King za 3000zł chodzi teraz. Także życzę powodzenia z czekaniem.