Pierwsze polskie sklepy uruchomiły przedsprzedaż kolekcjonerki World of Warcraft Shadowlands

15 lipca 2020 21:22,
3 komentarze

Kilka dni temu zapowiedziano kolekcjonerskie wydanie World of Warcraft Shadowlands. Dziś edycja doczekała się wreszcie pierwszych ofert przedsprzedaży w polskich sklepach.

World of Warcraft Shadowlands Edycja Kolekcjonerska

Przypomnę, że w charakterystycznym dla serii kolekcjonerskim pudełku znajdzie się kod do pobrania dodatku Shadowlands w wersji Epic Edition, cztery przypinki z symbolami paktów, artbook Art of the Shadowlands, podkładka pod mysz oraz cyfrowa wersja soundtracku.

World of Warcraft Shadowlands Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Wydanie, które zadebiutować ma pod koniec tego roku, kupicie za około 550 zł. Na ten moment pojawiło się jedynie w sklepach Konsole i Gry oraz Grymel, ale w najbliższych dniach trafi także do pozostałych. Poniżej zamieszczam listę ofert, która na bieżąco będzie aktualizowana.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rivriven
2 lat temu

Co to za cena, kolekcjonerka z okazji 15 lat, zawierająca całkiem dobrą figurkę kosztowała 429 zł. Nie mogę się doczekać aż kupię za 2 lata za 169 zł.

Cyberpunk1987
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Rivriven

No poszaleli z ceną. Dodali troszkę więcej Cyfrowej zawartości ale to nie za darmo. Dostaliśmy Transmog Sets, efekt do return stone i iluzję do broni a wszystko w jednej stylistyce „wiecznego tułacza”.

Oby to nie okazało się nową tradycją wydawnicza do EK. Ale niestety znając Bli$$arda to ma realną szansę utrwalenia.

Żywy
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Rivriven

Za doje***y artbook, solidne metalowe przypinki, jak na razie najlepsze opakowanie kolekcjonerskie, mount i pet wyłącznie dla posiadaczy + 30 dni to dużo xD? Chłopcze Lich King za 3000zł chodzi teraz. Także życzę powodzenia z czekaniem.