Nowe zagraniczne Steelbooki z filmami – w preorderze m.in. Godzilla vs. Kong, X-men, Ptaki i Bohater ostatniej akcji

14 kwietnia 2021 08:44,
Brak komentarzy

Początek kwietnia przyniósł nam masę nowych zapowiedzi dotyczących zagranicznych Steelbooków z filmami. Opisywane poniżej wydania pojawiły się w ofercie angielskiego oddziału Amazona oraz Zavvi, dzięki czemu bez problemu można zamówić je do Polski.

Menażeria 4K Steelbook

Menażeria 4K Steelbook

Pierwszy z filmów to limitowana edycja z Menażerią w 4K. Wydanie zawierające Steelbook, 4 pocztówki, 32-stronicowy booklet oraz kinowy plakat zapowiedziane zostało na 17 maja. W Zavvi kupimi je za 37 funtów, czyli około 194 zł.

Bohater ostatniej akcji 4K Steelbook

Bohater ostatniej akcji 4K Steelbook

W tym samym sklepie zamówić można również specjalne edycje z filmem Bohater ostatniej akcji w 4KSteelbook, który kosztuje 26 funtów (około 137 zł) oraz wycenione na 50 funtów (około 263 zł), wzbogacone dodatkowo o replikę złotego biletu, pocztówki z grafikami i plakat, kolekcjonerskie wydanie. Premiera pierwszego wariantu zaplanowana została na 31 maja, kolekcjonerka zadebiutuje natomiast pod koniec czerwca.

Godzilla vs. Kong 4K Steelbook

Godzilla vs. Kong 4K Steelbook

Na Amazonie z kolei pojawiło się w przedsprzedaży, zapowiedziane na 14 czerwca, specjalne wydanie Godzilla vs. Kong. Za kolekcjonerski Steelbook z filmem w 4K zapłacić trzeba tam 30 funtów (około 157 zł). Na płycie dostępne będą polskie napisy.

Ptaki 4K Steelbook

Ptaki 4K Steelbook

31 maja odbędzie się premiera kolekcjonerskiego Steelbooka z filmem Ptaki. Dwupłytowe wydanie na 4K UHD posiadać będzie polską wersję w postaci lektora oraz napisów. Edycję zamówić można w Zavvi w cenie 26 funtów, czyli około 137 zł.

Steelbooki z X-Men: Ostatni bastion oraz X-Men: Pierwsza klasa

Steelbooki z X-Men: Ostatni bastion oraz X-Men: Pierwsza klasa

W marcu do przedsprzedaży trafiły w limitowanych edycjach dwie pierwsze części filmów z serii X-men, a teraz doczekaliśmy się kolejnych. Steelbooki z X-Men: Ostatni bastion oraz X-Men: Pierwsza klasa swoje premiery mieć będą odpowiednio 12 lipca oraz 17 lipca. Oba filmy pojawią się w wydaniach zawierających krążki 4K UHD ora Blu-ray, oba wyceniono na 32 funty (około 168 zł).

Ognisty pudmuch 4K Steelbook

Ognisty pudmuch 4K Steelbook

Ostatnia z zapowiedzianych edycji to metalowe pudełko z filmem Ognisty podmuch w 4K. 2-płytowe wydanie premierę mieć będzie ostatniego dnia maja. W Zavvi Steelbook można zamawiać w cenie 25 funtów, czyli około 131 zł.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o