Łowca Androidów, Żądło, Piątek trzynastego II i X-men – kolejne filmowe Steelbooki z Zavvi

26 marca 2021 08:44,
Brak komentarzy

W ciągu ostatnich dni w ofercie angielskiego sklepu Zavvi pojawiły się nowe filmowe Steelbooki. W przedsprzedaży zamawiać można specjalne wydania 4K i Blu-ray, których premierę zaplanowano na trzeci kwartał tego roku.

Destination Series – Steelbooki z filmami Łowca Androidów i Atlas chmur

Destination Series - Steelbooki z filmami Łowca Androidów i Atlas chmur

Metalowe pudełka otrzymają m.in. kolejne tytuły przyszykowane pod szyldem wydawnictwa Destination Series. 25 kwietnia w cenie 18 funtów (około 97 zł) zadebiutuje na Blu-ray limitowana wersja Atlasu chmur, a 3 maja wyceniona na 25 funtów (około 135 zł) specjalna edycja Łowcy Androidów w 4K. Na płycie z filmem Ridleya Scotta dostępne będą polski lektor oraz napisy.

Żądło Steelbook

Żądło Steelbook

Kolekcjonerskiego Steelbooka otrzyma też Żądło. Film w wersji 4K z polskimi napisami wydany zostanie w kartonowym pudełku wraz z bookletem, pocztówkami i plakatem. Za zaplanowaną na 17 maja edycję w Zavvi zapłacimy 35 funtów (około 189 zł).

Piątek trzynastego II Steelbook

Piątek trzynastego II Steelbook

Wydany z okazji 40 rocznicy premiery drugiej część Piątku trzynastego Steelbook zadebiutuje 12 kwietnia. Edycja z filmem na Blu-ray w angielskim sklepie kosztuje 20 funtów (około 108 zł).

Steelbooki z X-men i X-men 2

Steelbooki z X-men i X-men 2

Ostatnie z zaplanowanych metalowych pudełek to dwupłytowe wydania 4K i Blu-ray z filmami z serii X-men. 24 maja premierę mieć będzie część pierwsza, a 14 czerwca druga. Obie dostępne są w cenie 32 funtów (około 173 zł).

Do wszystkich podanych powyżej cen należy doliczyć oczywiście koszt wysyłki zamówienia do Polski, który w Zavvi wynosi około 20 zł. Pamiętajcie, że sklep nie pobiera pieniędzy podczas składania preorderów – środki z karty ściągane są dopiero przed samym nadaniem paczki.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o