Kolekcjonerka AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative dostępna w Polsce

5 lutego 2022 13:13,
6 komentarzy

Zapowiedziana w zeszłym roku kolekcjonerka AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative trafiła wreszcie do oferty pierwszego polskiego sklepu.

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative Collector's Edition

Przypomnę, że w skład edycji prócz gry na PlayStation 4 lub Nintendo Switch wejdą jeszcze: płyta CD z wybranymi utworami ścieżki dźwiękowej, artbook z ilustracjami Yusuke Kozakiego oraz 17-centymetrowa figurka AI-Ball „Aiba”.

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative Collector’s Edition – przedsprzedaż

Kolekcjonerska edycja pojawiła się w przedsprzedaży w Ultimie, gdzie niezależnie od platformy kosztuje 549,90 zł. Jej premiera zaplanowana została na 24 czerwca.

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karfein
2 dni temu

Patrząc po tym syfie, który wokół tej kolekcjonerki się toczy na całym świecie, to nie wiem, czy jest sens zamawiać przed premierą gdziekolwiek. Z drugiej strony nie uśmiecha mi się bulić skalperom zawyżonych kwot, a zwykłej kopii nie chcę, bo będzie tylko podstawką zawalającą półkę.

Wąski
2 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Karfein

Nie śledziłem tematu tej kolekcjonerki, o jaki syf dokładnie chodzi? Czemu zwykła kopia miałaby być bezużyteczna?Podlinkujesz jakieś źródła/artykuły?

2 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Wąski

Mogę spróbować odpowiedzieć na Twoje pytanie w oparciu o to co mi wpada na Twitterze :) W dużym skrócie: Amazon oraz wiele innych dużych sklepów zaczęło na krótko przed premierą anulować zamówienia na Edycje Kolekcjonerskie, nawet te złożone na krótko po udostępnieniu preorderów. Z tego co słyszałem problem dotyczy głownie wersji PS4 i XBOX (NS w nieco mniejszym stopniu). Wściekli klienci zaczęli atakować Amazon oraz wydawcę na Twitterze. Zaczęło się przerzucanie odpowiedzialności za taki stan rzeczy. Wydawca twierdzi, że alokacje/przydziały ilości sztuk na dany sklep były znane już dawno temu i sklepy po prostu sprzedawały dalej przekraczając swoje przydziały. Amazon… Czytaj więcej »

Wąski
2 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Sielu

Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

2 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Wąski

Tutaj jeszcze link do unboxingu z uwagami dotyczącymi jakości wykonania figurki: https://www.youtube.com/watch?v=MUg-mlxRZjk&t=275s

Mikołaj
2 dni temu

Ultima anulowała.