Zapowiedziano kolekcjonerkę AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative

4 lipca 2021 16:11,
4 komentarze

Spike Chunsoft zapowiedziało kolekcjonerskie wydanie AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative. Specjalna edycja zadebiutuje wiosną 2022 roku na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

AI: The Somnium Files - nirvanA Initiative Collector's Edition

Prócz fizycznej wersji gry w kolekcjonerskim pudełku znajdą się: płyta CD z wybranymi utworami ścieżki dźwiękowej, artbook z ilustracjami Yusuke Kozakiego oraz 17-centymetrowa figurka AI-Ball „Aiba”.

Wykonana przez Good Smile Company statuetka nie doczekała się jeszcze wizualizacji. Jej wygląd ujawniony zostanie dopiero za jakiś czas.

AI: The Somnium Files – nirvanA Initiative Collector’s Edition – przedsprzedaż

Kolekcjonerskie wydanie zamówić można już w Stanach. W tamtejszym oddziale Amazona za edycję zapłacić trzeba 120 dolarów, czyli około 540 zł.

Wkrótce za sprawą Numskull Games przedsprzedaż ruszy także w Europie. Dam Wam oczywiście znać, gdy tylko pojawią się pierwsze oferty sklepów.

Aktualizacja: wydanie pojawiło się w pierwszych sklepach. Oferty znajdziecie poniżej.

4
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DonSlipo
7 lipca 2021 09:46

Na razie jedyny sklep „unijny” (hiszpański, ale mają dostawę do Polski), który sprzedaje kolekcjonerkę to xtralife https://www.xtralife.com/producto/ai-the-somnium-files-nirvana-initiative-collectors-edition-switch-coleccionista/67967. Na razie wszystkie inne sklepy, które Numskull Games podaje na swojej stronie to sklepy z UK.

DonSlipo
12 lipca 2021 11:25

Dodali na włoskim i francuskim Amazonie.

xippon
4 lipca 2021 17:15

Stawiam że będzie w dystrybucji tak jak inne na https://eu.justgeek.com/collections/numskull-games