Kalendarz wydań limitowanych październik 2019

1 października 2019 15:23,
Brak komentarzy

Za nami najbardziej obładowany wydaniami specjalnymi miesiąc tego roku. Mam nadzieję, że Wasze portfele przetrwały wrześniowy natłok premier i że zdobyliście wszystko co planowaliście. Zapraszam do przeglądu wydań debiutujących w październiku – będzie nieco luźniej, ale jak zawsze interesująco.

Kalendarz wydań limitowanych październik 2019

Już dziś w oficjalnym sklepie LEGO do ogólnodostępnej sprzedaży trafił Gwiezdny Niszczyciel Imperium. Składający się z prawie 4800 elementów model to niewątpliwie spora gratka dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen.

Także w dniu dzisiejszym swoje przesyłki powinni otrzymać nabywcy kolekcjonerki Ghost Recon Breakpoint. Dostępna wyłącznie w oficjalnym sklepie edycja zawiera m.in. fajną figurkę i ekskluzywny Steelbook.

Po małej obsuwie, 4 października, do sklepów trafi wreszcie retro-konsola Sega Mega Drive Mini. Tego samego dnia pojawią się również kolejne kolory Joy-Conów.

8 października to premiera kolekcjonerskiej edycji World of Warcraft 15th Anniversary. Specjalne wydanie cieszyło się Waszą sporą popularnością, dlatego mocno trzymam kciuki, by sklepy dały radę i oby obeszło się tym razem bez anulowania zamówień.

Warto także pamiętać o premierze „Switchera”, czyli pełnego wydania Wiedźmina 3 na Switcha. Sam mam już wydania na Playstation 4 i PC, ale chętnie sprawdzę jak tytuł radzi sobie na konsoli Nintendo.

22 października do sklepów trafią The Legend Of Heroes: Trails Of Cold Steel III oraz WWE 2K20. Pierwsza z nich dostępna będzie w kolekcjonerskim wydaniu Thors Academy Edition, druga w kolekcjonerce SmackDown 20th Anniversary Edition oraz zwykłym wydaniu z bonusowym Steelbookiem.

Swoje metalowe pudełka dostaną także MediEvil i Luigi’s Mansion 3. W obu przypadkach dodawane będą w wybranych sklepach jako bonusy do podstawowych wydań.

Ostatnią dużą premierą tego miesiąca będzie Call of Duty Modern Warfare. Nowa odsłona popularnej serii do zdobycia będzie w kolekcjonerskiej edycji zawierającej noktowizor. W Media Markt można też kupić specjalny zestaw przedsprzedażowy, który w dniu premiery upoważni do odbioru Steelbooka.

Niestety na polskim rynku w październiku nie zadebiutują oficjalnie żadne filmowe Steelbooki. Kilka natomiast pojawi się zagranicą. Te oraz pozostałe nieopisane tutaj wydania znajdziecie jak zwykle na szczegółowej liście premier poniżej.

1 października Wtorek

4 października Piątek

7 października Poniedziałek

8 października Wtorek

10 października Czwartek

15 października Wtorek

16 października środa

17 października Czwartek

21 października Poniedziałek

22 października Wtorek

25 października Piątek

31 października Czwartek

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o