Ujawniono wygląd święcącego steelbooka z Luigi’s Mansion 3

18 lipca 2019 12:10,
3 komentarze

Jakiś czas temu pisałem o bonusie w postaci świecącego w ciemnościach steelbooka, dołączanym do Luigi’s Mansion 3 w sklepie Gamemania. Niestety pomimo zapowiedzi nie ujawniono wtedy żadnej grafiki prezentującej jak będzie wyglądał. Teraz, za sprawą EB Games, wreszcie możemy przyjrzeć mu się bliżej.

Luigi's Mansion 3 Steelbook

Wszystko wskazuje na to, że fluorescencyjne na steelbooku będzie jedynie logo. Metalowe pudełko dostępne będzie oczywiście w rozmiarze G4 i dołączane ma być do Luigi’s Mansion 3 jako gratis. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch 31 października.

Luigi’s Mansion 3 Steelbook – przedsprzedaż

Niestety na ten moment steelbooka nie znajdziemy w żadnym sklepie wysyłającym zamówienia do Polski. Jednak biorąc pod uwagę, że pojawił się w EB Games jest duża szansa, że dostępny będzie także w angielskim GAME, który mniejsze paczki do naszego kraju bez problemu wysyła. Myślicie, że opakowanie dodawane będzie także w sklepach w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2019 10:58

3
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarek
3 sierpnia 2019 09:35

Game UK dodało do zamówień przedpremierowych https://www.game.co.uk/en/luigis-mansion-3-with-game-exclusive-glow-in-the-dark-steelbook-2504613
A poza tym niemiecki amazon będzie miał go do kupienia osobno. Sprzedaż jeszcze nie wystartowała https://www.amazon.de/Luigis-Mansion-Steelbook-Nintendo-Switch/dp/B07VNT8CZ3/

Gracz
18 lipca 2019 13:07

OMG !! Świetnie do kolekcji z Mario :)