Kalendarz wydań limitowanych luty 2019

3 lutego 2019 22:22,
Brak komentarzy

Na co warto przeznaczyć pieniądzę w najkrótszym miesiącu roku? Tradycyjnie zapraszam do przeglądu najbliższych premier.

Kalendarz wydań limitowanych luty 2019

Ponieważ dwa dni lutego za nami, niektóre wydania zdążyły już zadebiutować. W oficjalnym sklepie Lego można zamawiać specjalny zestaw klocków z filmu Lego Przygoda 2 Witajcie w Apokalipsburgu!. Pojawiło się też, dostępne od prawie miesiąca na konsolach, kolekcjonerskie wydanie Ace Combat 7 w wersji PC.

Na największe premiery gracze poczekać będą musieli tym razem do połowy miesiąca. 15 lutego zadebiutują Metro Exodus i Jump Force. Najnowsza gra z uniwersum Metro dostępna będzie w specjalnej wersji ze Steelbookiem oraz wydanej w beczce kolekcjonerce zawierającej m.in. porządnie wykonaną figurkę. Jump Force także pojawi się w dwóch wydaniach: dostępnej wyłącznie w oficjalnym sklepie edycji Premium oraz kolekcjonerce zawierającej 30-centymetrową dioramę.

Luty przyniesie sporo Steelbooków. Bonusowe pudełka możemy zgarnąć wraz z Dirt Rally 2.0, Anthem czy Far Cry New Dawn. Kolekcjonerzy filmów opakowania kupić będą mogli wraz z filmami Pierwszy człowiek, Lista Schindlera i Venom. Ten ostatni zagranicą doczeka się zresztą kolekcjonerskiego wydania z figurką.

Figurki otrzyma także Super Smash Bros. Ultimate. Pojawią się nowe amiibo King K. Rool, Ice Climbers i Piranha Plant.

Ciekawą pozycją dla kolekcjonera będzie limitowane do 300 egzemplarzy The Art & Making Of Alita Battle Angel. Artbook w tej edycji podpisany zostanie przez Roberta Rodrigueza.

Pełne zestawienie wszystkich premier znajdziecie tradycyjnie pod wpisem.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o