Gears 5 z edycją Ultimate i kolekcjonerką Jack Drone

10 czerwca 2019 20:37,
5 komentarzy

Gears 5 to kolejny, po Cyberpunk 2077 i DOOM Eternal, duży tytuł, który na trwającym właśnie E3 doczekał się ogłoszenia daty premiery i specjalnych wydań. Gra pojawi się na Xbox One oraz PC 10 września i w wersji konsolowej dostępna będzie w dwóch limitowanych edycjach.

Gears 5 Edycja Ultimate

Gears 5 Edycja Ultimate Steelbook

Pierwsza z nich to specjalne wydanie Ultimate w Steelbooku. W tym przypadku wraz z grą w metalowym opakowaniu G2 dostaniemy zestaw naklejek i cyfrowe dodatki: Ultimate Edition Character Pack oraz 30-dniowy dopalacz do statystyk.

Gears 5 Edycja Kolekcjonerska

Gears 5 Edycja Kolekcjonerska

Drugą edycją będzie kolekcjonerka nazwana Jack Drone. Prócz opisanej już gry w wersji Ultimate, znajdzie się w niej kolekcjonerska skrzynka, naszywka, schemat, mała książeczka, smycz z identyfikatorem oraz replika latającego drona Jacka z kontrolerem. Jak prezentuje się ten ostatni możecie sprawdzić na poniższym filmie, przyszykowanym przez redakcję IGN.

Gears 5 Edycja Kolekcjonerska i Ultimate – przedsprzedaż

Specjalne wydania gry na ten moment dostępne są jedynie poza Europą. Kolekcjonerka w Stanach kosztuje 260 $ (około 980 zł), natomiast edycja Ultimate w Australii około 312 zł. Dam znać, gdy pojawią się jakieś informacje na temat ich dostępności na Starym Kontynencie.

Aktualizacja: wersja ze Steelbookiem pojawiła się w ofercie angielskiego Amazona. Wraz z wysyłką do Polski zapłacimy w nim około 356 zł.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iron Medic
3 lat temu

Odpuszczam. Jak będę chciał drona to go sobie kupię. A o ile mnie pamięć nie myli to jack nie miał wirników :P. Przepraszam, ale to się nie nadaje na wystawkę nawet przezroczysty plastik tego nie uratuje. Jeszcze ta cena 260$ :/

Crow
3 lat temu

Ja się zadowolę Ultimate Edition :).

Axis
3 lat temu

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie kolekcjonerka w tym roku. Czekam :]